Altay – Fatih Karagümrük 17.10.2021

Sıralamada 5. sırada yer alan Altay ile 7. sıraya yerleşen Fatih Karagümrük ekibi karşı karşıya gelecek. Altay – Fatih Karagümrük karşılaşması 17 Ekim günü saat 16.00’da başlayacak.

Altay’ın Yenilmezliği Sona Erdi

Süper Lig’de geçtiğimiz 8 haftada 15 puan toplayan Altay, geçtiğimiz hafta Gaziantep FK ile karşı karşıya geldi. Gaziantep’in karşısında 4-1’lik ezici bir yenilgi alan ekip önceki üç maçta galip gelmişti. Gaziantep’in yenilmezliğini sona erdirdiği Altay, yarın oynanacak maçtan puan almak istiyor. Bamba’yla beraber etkili bir futbol oynayan ekip son aldığı yenilgiyi üzerinden atacaktır.

Bu maçın favorisi olarak görülen takımda Martin Rodriguez’in tedavisi devam ediyor. Ervin Zukanovic ve Jimmy Durmaz ise kart sınırında yer alıyor. İki futbolcu yarın daha temkinli oynayabilir.

altay fatih karagümrük

Fatih Karagümrük Umut Veriyor

Son karşılaşmayla beraber galibiyet sayısını 4’e çıkaran Fatih Karagümrük 14 puanla 7. sırada yer alıyor. Genel olarak umut veren bir futbol oynayan Karagümrük yarın deplasman maçına çıkacak. Evinde oynamadığı maçlarda çoğu zaman gol bulamayan takımda Pesic ve Bertolacci gibi güçlü gol silahları bulunuyor. Bu sezon rakip ağları 13 kez sarsan takım umut verici performansına rağmen Altay karşısında zorlanabilir.

Tedavisi devam eden Rayyan Baniya haricinde Karagümrük ekibinde eksik bulunmuyor.

Altay – Fatih Karagümrük Bahis Tahmini

Altay yarın Gaziantep yenilgisini tersine çevirecek sağlam bir futbol çıkaracaktır. Karagümrük güçlü golcülerine rağmen deplasmanda zorlanır. Altay özellikle kaptanı sayesinde zafere daha yakın.