nba konferans finalleri youwin giriş hepsibahis giriş youwinanaliz

NBA Finallerine Doğru Heyecan Dorukta

2018 NBA Finalleri öncesinde Konferans Finalleri heyecanı tam gaz devam ediyor. Youwin giriş adresinden canlı yayınlar ve özel oyunların devam ettiği NBA Konferans final serilerinde her iki tarafta da son sonuçlarla birlikte durum 2-2 oldu. En büyük sürprizi dün gece Houston Rockets yaptı. Golden State Warriors’un ezici bir farkla kazandığı sahasındaki ilk maçın ardından herkes Warriors’un dün gece 3-1 yapacağını bekliyordu ama savunma savaşı halinde geçen maçı Houston Rockets 95-92 kazanarak saha avantajını yine aldı.

NBA Konferans Finalleri Maç Programı 

Serilerin 2-2 olması ile birlikte maç takvimi de uzadı. İşte Konferans finalleri kesinleşen maç programı:,

24.05. 03:30 Boston Celtics  – Cleveland Cavaliers
25.05. 04:00 Houston Rockets  – Golden State Warriors
26.05. 03:30 Cleveland Cavaliers  – Boston Celtics
27.05. 04:00 Golden State Warriors  – Houston Rockets

NBA Konferans Finalleri Maç Analizleri

Her iki seride de geride kalan 8 maç gösterdi ki takımlar birbirlerine seri sonunda üstünlük kurabilecek kapasiteye sahipler. Bu noktadan sonra taktikler kadar takımların kilit isimlerin günlük performansları sonucu belirleyecek.

24 Mayıs Perşembe 03:30 Boston Celtics – Cleveland Cavaliers 

Seride yeniden Boston’a dönülüyor. Celtics, evinde iki iyi galibiyet almış ama deplasmanda LeBron James’i durduramamıştı. Bu kez kazanabileceğine inanmış bir Cavs ve alev almış bir LeBron karşılarında. Cleveland’daki ilk maçın ev sahibi tarafında biteceğini bu sayfalarda tahmin etmiştik. Bu kez taraf bahsi ilk ihtimal değil. Düşük sayı tercihlerine yönelmek daha doğru ancak Youwin giriş takipçileri daha fazla heyecan istiyorlarsa bu maçta Cleveland tarafında durabilirler.

25 Mayıs Cuma 03:30 Houston Rockets – Golden State Warriors 

Bu sayfalarda Golden State’in sahasındaki ilk maçı kazanacağını tahmin etmiştik. Ancak ikinci maçı Houston Rockets’ın kazanması sağlam vuruş oldu. Şimdi saha avantajı yeniden Rockets tarafında ve Houston el yükselterek değil savunma yaparak Warriors’u durduracağını anladı. Youwin giriş adresinden canlı izleyebileceğiniz maçta hem ilk yarı ve hem maç sonu Houston Rockets tercihi yapılarak şanslar zorlanabilir.

2018 NBA Finalleri Ne Zaman?

Herkesin merakla beklediği 2018 NBA Finalleri 31 Mayıs Perşembe, Golden State veya Houston’da oynanacak ilk maçla başlayacak. Batı Konferansı temsilcisi bu iki takımdan hangisi finale çıkarsa çıksın Boston ve Cleveland’dan normal sezon derecesi daha iyi olduğu için saha avantajı Batı Konferansı tarafında olacak.