nba gecenin maçları youwin giriş

NBA Gecenin Maçları 20-21 Nisan

Youwin giriş adresinden canlı olarak izleyebildiğiniz ligde, NBA gecenin maçları analizleri güncel olarak bu sayfalarda yer almaya devam ediyor. Play off  ilk tur üçüncü maçlarının başlamasıyla birlikte serilerin seyri de belli olmaya başladı. NBA Gecenin maçları programında bu gece yarısı tam 4 karşılaşma sizleri bekliyor. Program şöyle;

 02:00 Indiana Pacers  – Cleveland Cavaliers
 03:00 Washington Wizards  – Toronto Raptors
 04:30 Milwaukee Bucks  – Boston Celtics

NBA Gecenin Maçları Analizi 

NBA’de bu gece oynanacak 3 karşılaşma da serilerinin 3. maçları olacak. Üst sıra takımları olan Boston, Toronto ve Cleveland, bu sezon play off serilerinde ilk deplasman maçlarına çıkıyorlar. YouWin giriş ile en avantajlı programlarına ulaşabileceğiniz maçların analizlerine birlikte bakalım.

02.00 Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers 

Çok kötü bir ilk maçın ardından sahasında oynadığı ikinci maçı zor da olsa kazanarak seriyi 1-1’e getiren Cleveland’da çanlar yine çalıyor. LeBron James’i durdurmaya yönelik Indiana savunmasının bunu her iki maçta da iyi başardığı söylenebilir ki bu durum aynı zamanda toplam sayıyı da aşağıya çeken bir unsur. Son maç 100-97 sona erdi ve Cleveland buna Indiana deplasmanında nasıl bir çözüm bulacak merak konusu. Youwin giriş üzerinden yapılabilecek tercihlerde öncelik düşük sayıda. Ortada olacak maçta Indiana denenebilir.

03:00 Washington Wizards – Toronto Raptors 

Evinde güçlü olan ancak dış saha performansı her daim ortalamanın altında kalan Washington, formda olan Toronto önünde ilk iki maç sağlam duramadı. Play offlara katılmak için hayli mücadele eden Wizards, eğer bu maçı da kaybederse 3-0’dan çevirmek imkansıza yakın bir hale gelecek. Yüksek sayı seçenekleri öncelik, az farkla da olsa Toronto Raptors yine favıori.

04:30 Milwaukee Bucks – Boston Celtics 

Celtics, ilk maçta oldukça zorlandı ama evindeki ikinci randevuyu daha rahat kazanarak Milwaukee’ye 2-0’la gelmeyi başardı. Kyrie Irwing’in sakatlığı sürüyor ve bu da Celtics için ciddi bir kayıp anlamına geliyor. Şampiyonluk adayı ekibin ilk turdan havlu atması uzak ihtimal ancak Milwaukee bu seriden 1 galibiyet alacaksa o da bu maç olur. Süpriz arayanlar YouWin giriş programlarından Bucks galibiyetini düşünebilir, 200 -210 sayı arası da öne çıkan bir başka ihtimal.