NBA Hız Kesmeden Devam Ediyor

Neredeyse her hafta yeni bir süperstarın yüksek performansıyla konuşulan NBA, tüm hızıyla sürüyor. 2018’in ilk ayında da ara vermeden devam eden ve YouWin giriş yapanların canlı izleybildiği NBA’de haftanın ilk günlerinde öne çıkan maçları derledik.

 

Dallas Mavericks – NewYork Knicks

Veteran yıldız Dirk Nowitzki’nin takımı Dallas, çok kötü başladığı sezonda yukarı yönde bir toparlanma gösterse de halen playoff mücadelesi için yeterli bir noktada bulunmuyor. Geride kalan 40 maçta 13 galibiyeti bulunan Mavs, bunun 8ini içeride oynadığı maçlarda elde etti.  NBA’in en renkli takımlarından olan NewYork Knick ile 8 Ocak’ta karşılaşacak olan Dallas, galibiyeti zorlayacaktır. YouWin giriş yaparak avantajlı oranlar bulabileceğiniz maçta, toplam sayının 200 altında kalması olası.

Los Angeles Lakers – Atlanta Hawks

Yeni draftı harika çocuk Lonzo Ball’a rağmen, Shaq ve Kobe’li günlerin çok gerisinde kalan ve an itibariyle Batı Konferansında dibe vuran Lakers, Ersan İlyasova’nın forma giydiği ve dipten çıkış arayan Atlanta’yı konuk ediyor. Son iki hafta oynadığı maçlarda görece daha iyi performans gösteren ve playoff mücadelesi için az da olsa şansı olan Hawks ile Lakers’ın mücadelesinde yüksek sayılı bir skor beklenebilir.

Chicago Bulls – Houston Rockets

Houston Rockets’da duraklama dönemi başladı. Takımın yıldızı James Harden bunu doğruladı ama geçici olduğunu söyledi. Son olarak Detroit Pistons deplasmanında da kaybeden Rockets, Warriors’a liderliği kaptırdı ve aşağıdan gelen San Antonio tehdidi ile karşı karşıya geliyor. Genelde  210 sayının üzerine çıkan maçları olan Houston’ın  bunu tekrar etmesi ve az sayı farkıyla da olsa maçı kazanması yüksek ihtimal görünüyor. Chicacago ilk yarı sonuna kadar direnecektir.

 

Golden State Warriors – Denver Nuggets

Son şampiyon Warriors havasını buldu. Bazen Durant bazen Curry bazen ikisi birden sazı eline alarak işi bitiriyorlar. Takım formda ve özgüveni yüksek. Son maçta Clippers karşısında baldır sakatlığı olan Durant oynamadı ama Curry, attığı 45 sayıyla takıma galibiyeti getirdi. 39 maçta 20 galibiyetle Batı Konferansında 6. Sırada bulunan sezonun iyi takımlarından Denver’ın Warriors deplasmanında favori olduğu söylenemez ama iki takımın 24 Aralıkta yine bu sahada oynadığı maçı 96-81 kazanarak sürpriz yaptı. Tekrar eder mi? Zor. YouWin giriş üzerinden avantajlı oranlarla Warriors’a güvenilebilir.