youwin giriş - nba gecenin maçları

NBA Nefes Kesiyor. İşte NBA Gecenin Maçları

NBA Play-off serileri son zamanların en sert mücadelelerine sahne oluyor. Youwin giriş yapanların canlı yayınlarla heyecanına ortak olduğu NBA maçlarında bu gece oynanacak maçlarda Doğu Konferansı finali belli olabilir. Önce her iki konferans yarı finali serilerinde son duruma sonra da NBA Gecenin maçları analizine bakalım.

NBA Konferans Yarı Finalleri Son Durum 

NBA Play – Off maçları konferans yarı finallerinde sona yaklaşılıyor. Youwin giriş üzerinden canlı yayınlanan serilerde son durum şu şekilde;

DOĞU 

Boston Celtics – Philadekphia 76’ers (3-0 Boston)

Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers ( 3-0 Cleveland)

BATI

Golden State Warriors – New Orleans Pelicans ( 3-1 Golden State)

Houston Rockets – Utah Jazz ( 3 -1 Houston ) 

NBA Gecenin Maçları – Youwin Giriş – 7-8 Mayıs 

Youwin giriş yapanların tüm heyecanı kesintisiz yaşayacağı 7-8 Mayıs NBA gecenin maçları programında iki karşılaşma bulunuyor.

01:00 Philadelphia 76ers – Boston Celtics 

Seride 3 maç geride kaldı ve Celtics 3-0 gibi bir avantajı elde etti. Önceki gece uzatmaya giden maç nefes nefese geçti ve Celtics gülen taraf oldu. Bu maçın önemi Philadelphia için çok büyüktü keza 3-0’dan sonra bu geceki maç kazanılsa bile Boston maçlarının ikisini de kazanmak oldukça zor. Tur artık Boston Celtics tarafında denebilir ancak Sixers en azından bir maçı sahasında kazanmak için konsantre olacaktır. Celtics’in de işi bir an önce bitirmek için sahaya çıkacağı düşünülürse yine rekabet seviyesi yüksek bir maç sizleri bekliyor. Taraf bahsi yerine 200 -210 sayı aralığı tercihi daha mantıklı.

03:30 Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors 

LeBron James, neden herkesin kendisine 1 numara dediğini kanıtlarcasına ilk turda Indiana karşısında bitti denilen takımı sırtına alıp taşıyarak işi bu noktaya getirdi. Kimse normal sezon birincisi Toronto önünde Cleveland’ın 3-0 yapmasını beklemiyordu ama oldu. Artık yeniden şampiyonluk havasına giren takım işi Toronto maçlarına bırakarak rüzgarın dönmesi riskini istemeyecektir. Yüksek bir atmosferde geçmesi beklenen karşılaşmada psikolojik yönden Cavaliers favori, son maçlardaki gibi 205 sayının üstüne çıkılması da yüksek ihtimal.

Youwin giriş adresinden takip edebileceğiniz NBA Play Off serilerinde Batı Konferansı programı ise şöyle;

9 Mayıs 03:00 Houston Rockets – Utah Jazz

9 Mayıs 05:30 Golden State Warriors – New Orleans Pelicans