nba salı gecesi maçları youwin giriş

24 – 25 Nisan NBA Salı Gecesi Maçları

NBA Play Off ilk tur maçları, YouWin giriş adresinden canlı yayınlarla devam ediyor. Biz de bu sayfalar aracılığıyla NBA 2018 Play off heyecanını sizlere değerlendirmeyi sürdürüyoruz. 4. maçlar sonunda New Orleans Pelicans dışında Konferans yarı finaline yükselen olmadı. Çok çekişmeli geçmesi muhtemel 5. maçlar serisinde 24 – 25 Nisan NBA Salı gecesi maçları sizlerle.

02:00 Boston Celtics – Milwaukee Bucks 

Sezonu kapatan Irwing’in yokluğu ve dar kadro, Celtics’i bu seriden beklediğinin üzerinde zorladı. Boston, deplasmanda aldığı iki yenilginin ardından yeniden evine dönüyor. Milwaukee, bu maçta kazanırsa işler Boston için çevrilemeyecek bir duruma gelebilir. Celtics, eğer konferans finaline gelemezse bunu Irwing’e bağlayabilir ama ilk turdan elenmek, bu sezon için fazla kötü. Az sayı farkla YouWin giriş takipçileri Celtics tarafını düşünebilir.

03:00 Philadelphia 76’ers – Miami Heat

Kelimenin tam anlamıyla kavga dövüş geçen Miami maçlarından 2 galibiyet çıkaran Philadelphia yeniden evinde ve durum 3-1. Joel Embiid’in dönüşünün anında etki ettiği takım için bu kadroyu tutmaları durumunda 1-2 sezon sonrası için şampiyonluktan bahsedilebilir. Ersan İlyasova’nın da hayli yüksek katkı sunduğu Sixers, seyircisi önüne kazanarak seriyi bu maçta bitirecektir. YouWin giriş adresinden ilk yarı da ev sahibi tarafında denenebilir.

05:30 Golden State Warriors – San Antonio Spurs 

San Antonio’da oynanan son maç için Spurs’un kazanabileceği tek maç değerlendirmesini yapmıştık. O sürprizi yaptılar ve durumu 3-1 yaptılar. San Antonio, onca olumsuzluğa rağmen bu sezon play off gördü ve Warriors karşısında galibiyet de aldı ve görevini tamamladı. Artık buraya kadar, denilebilir. Golden State Warriors, YouWin giriş adresinden canlı izleyebileceğiniz maçta noktayı koyacaktır.

NBA tüm heyecanıyla Youwin Bahis ve YouWin giriş adreslerinde.