marcelo transferi

Beşiktaş’ta Hedef Marcelo Transferi

Yakın zamanda Olympiakos ile anlaşmasını fesheden Marcelo, Beşiktaş ile anılıyor. Uzun bir süredir sol bek eksikliğini gidermek isteyen Beşiktaş’ın futbolcu ile temasa geçtiği belirtildi. Detaylara göre siyah-beyazlı transfer yetkilileri 6 aylık bir mukavele üzerinde duruyor. 34 yaşındaki futbolcunun maaş talebinin ise oldukça mütevazı olduğu detaylar arasında yer aldı.

Beşiktaş transfer sürecinde adı en çok duyulan futbolculardan biri de Marcelo oldu. Brezilyalı sol bek için siyah-beyazlılardan sinyaller geldi. Geçtiğimiz günlerde Yunanistan ekibi Olympiakos’a veda eden Marcelo 6 aylığına Beşiktaş forması giyebilir.

marcelo transfer

Marcelo 2 Yıllık Sözleşme İstiyor

Transfer söylentilerine göre Marcelo gideceği takımdan en az 2 yıllık sözleşme istiyor. Beşiktaş ise 34 yaşındaki futbolcu ile uzun süreli bir anlaşma planlamıyor. Futbolcunun yaşını dikkate alarak kadroya katmak isteyen siyah-beyazlıların oldukça kararlı olduğunun altı çizildi.

Marcelo’nun Olympiakos karnesi ise futbolcunun yaşına rağmen ilginç bir tablo çiziyor. Zira sol bek Yunan ekibin formasıyla çıktığı 10 maçın 3’ünde gol atmayı bildi. Deneyimli isim kariyerinin önceki yıllarında da defalarca kupa kaldırdı. Real Madrid ile Şampiyonlar Ligi’nde 5 kez kupa kaldıran Marcelo, La Liga’da ise takım arkadaşlarıyla 6 defa şampiyonluk sevincini paylaştı.

Marcelo’ya ABD’den Talip

Beşiktaş’ın transfer hedefine aldığı Marcelo’nun aynı zamanda ABD’li ekip tarafından da istendiği ortaya çıktı. İspanyol basınında yer alan iddiaya göre Los Angeles Galaxy Marcelo transferi için harekete geçti.

Fakat basında yer alan bilgilere göre Marcelo, Los Angeles ekibinden gelen teklife olumlu bakmıyor. Habere göre 34 yaşındaki yıldızın hedefinde hayatını ABD’ye taşımak yok. Avrupa’da yaşamak istediğini ileten futbolcu Los Angeles Galaxy’e hayır diyecek gibi görünüyor.

Agustin Sandez Hedefte

Beşiktaş’tan gelecek olan teklifteki kısa süre ise Marcelo görüşmelerinde pürüz oluşturabilir. Siyah-beyazlıların bir süredir takip ettiği bir diğer isim ise Agustin Sandez oldu. 22 yaşındaki genç Arjantinli için siyah-beyazlıların transfer çarkları dönmeye başladı.