Ozan Kabak

Ozan Kabak Devleri Peşine Taktı!

Galatasaray altyapısında yetişen, milli oyuncumuz Ozan Kabak, devleri teker teker peşine takmaya başladı. Bundesliga’da Schalke 04 formasını terleten Ozan, takımının berbat formuna rağmen yeteneği ve potansiyeli ile ilgi çekmeye devam ediyor. Takımının düzenli 11 oyuncusu olmayı başaran genç futbolcu, kariyerindeki sıçramayı yapmak üzere.

Liverpool İlgisi Devam ediyor!

Liverpool, Ozan’ı yaz transfer sezonunda üçünçü stoper alternatifi olarak listesine almıştı. Transfer gerçekleşmese de ilginin sürdüğünü söylemek mümkün. Liverpool’un yıldız savunma oyuncusu Virgil van Dijk da sakatlanınca ihtiyaç kendini iyice gösterdi. Devre arasında İngiliz ekibinin kesinlikle bir hamle yapması bekleniyor.

Milan İddiası

Uzun süredir İtalyan devi Milan’ın, başarılı savunmacının peşinde olduğu dillendiriliyor. Fakat Milan’ın bulunduğu konum diğer taliplere göre daha düşük kaldığı için işleri daha zor. Fakat Ozan ilk 11 garantisi için Milan ekibini tercih edebilir.

Ozan Kabak Merih Demiral

Ozan Kabak için Son Talip Juventus!

Merih Demiral’ın da formasını giydiği İtalyan devi Juventus, Ozan için girişimlere başladı. Futbol direktörü Paratici tarafından iletilen teklifte 1 sezonluk kiralama ve 22 milyon euroluk zorunlu satın alma opsiyonu yer aldı. Schalke’nin beklentisi ise bu transfer döneminde ödeme almak ve en az 30 milyon euro.

Eğer bu transfer gerçekleşirse iki başarılı milli oyuncumuz, Merih Demiral ve Ozan Kabak takım arkadaşı olacaklar. Juventus’un kalabalık defans hattı ve de Ligt’e ödenen bonservis yüzünden tercih sebebi olmaya devam etmesi, bu transferdeki tek soru işareti. Daha çok forma şansı bulacağı bir takımı tercih etmek isteyebilir. Fakat yine de son 9 sezonun şampiyonu Juventus’ta Cristiano Ronaldo ile birlikte oynama fırsatı da oldukça cezbedici olacaktır.