abd mls ligi play off abd major ligi son hafta maçları youwin giriş

ABD Major Ligi Play-off Maçları Analizi

ABD Major Ligi’nde normal sezonun sona ermesinin ardından, gözler çarşamba ve perşembe gece yarısında oynanacak olan Play-off karşılaşmalarına çevrildi. Youwin giriş adresinden naklen takip edebileceğiniz ABD Major Ligi Play-off karşılaşmaları arasında bugün 2 önemli mücadele yer alıyor.

ABD Major Ligi Play-off Maç Programı

2 Kasım Cuma – 03.00 : DC United – Columbus Crew

2 Kasım Cuma – 05.30 : Los Angeles FC – Real Salt Lake

Play-off kapsamında oynanacak olan bu 4 karşılaşmadan haberler, detaylar, istatistikler ve skorlar hafta boyunca Youwin sayfasında yer alacak.

ABD Major Ligi Play-off Maç Detayları

Perşembeyi cuma bağlayan gece yarısında önce, Doğu Konferansı’nı 4. bitiren DC United ile 5.sırada bitiren Columbus Crew karşılaşacak. Ardından gecenin ve Play-off serisinin son mücadelesinde, Batı Konferansı’nı 3. bitiren Los Angeles FC ile 6.sırada bitiren Real Salt Lake karşı karşıya gelecek.

Bu 4 karşılaşmayı da başlangıç saatlerinden itibaren Youwin giriş sayfasından naklen takip edebilirsiniz.

ABD Major Ligi Play-off Bahis Dikkat Edilmesi Gerekenler

– Columbus Crew karşısına çıkacak olan DC United, ligde oynadığı son 10 karşılaşmada mağlubiyet almadı. (7 galibiyet, 3 beraberlik)

– Perşembe gecesi karşılaşacak olan Los Angeles FC ile Real Salt Lake arasında daha önce 2 maç oynanırken, bu 2 maçı da Los Angeles FC kazandı.

– Real Salt Lake ile karşılaşacak olan Los Angeles FC’nin ligde oynadığı son 5 karşılaşma 2.5 üstü skorla sona ererken, bu 5 maçta toplam 20 gol atıldı. (3-1/0-3/4-2/2-2/2-1)

– Los Angeles FC deplasmanına çıkacak olan Real Salt Lake, bu sezon çıktığı 17 deplasman maçında yalnızca 3 kez kazanabildi. (12 mağlubiyet, 3 beraberlik, 3 galibiyet)

ABD Major Ligi’nde Play-off karşılaşmalarının heyecanını Youwin sayfasından paylaşabilirsiniz.