asya kupası 2019 hangi kanalda bahis youwin giriş

Asya Kupası 2019 Devam Ediyor! Günün Maçları – Maç Tahminleri

Birleşik Arap Emirlikleri’nde devam eden Asya Kupası 2019, ilk tur grup maçları programı ile sürüyor. Youwin giriş yapanların en özel oranlarla heyecanına ortak oldukları Asya Kupası 2019’da dün oynanan maçların sonuçları ile bugünün programına ve maç tahminlerine bakalım.

Asya Kupası 2019 Maç Sonuçları 

Suudi Arabistan
4 – 0
Kuzey Kore
Irak
3 – 2
Vietnam

Youwin ile heyecanına ortak olduğunuz Asya Kupası 2019’da bugün oynanacak maçların programı ve maç tahminleri ise şu şekilde:

 14:00
Japonya
Türkmenistan
 16:30
Özbekistan
Umman
 19:00
Katar
Lübnan

Asya Kupası 2019 Günün Maç Tahminleri 

Youwin Asya Kupası sayfası ile en avantajlı oranlara ve canlı heyecanlarına ulaşacağınız Asya Kupası maç tahminleri sizlerle.

14:00 Japonya – Türkmenistan

F Grubu’nda ilk maçlar bugün oynanıyor. Grubun açık favorisi Japonya, Türkmenistan karşısında da favori. Ancak uluslararası turnuvaların ilk maçları, favoriler için sancılı geçer. Bu nedenle öncelik taraf bahsi 1 olsa da karşılıklı gol var ile 3,5 gol altı tercihleri de değerlendirilebilir. 

 16:30 Özbekistan – Umman

F Grubu’nun diğer maçında üst tur için yarışacak iki takım karşı karşıya. Özbekistan, az farkla önde görünse de öncelik karşılıklı gol var tercihinde olmalı. 

 19:00 Katar – Lübnan

Kulüp takımlarına aldığı eski yıldızlarla futbolunda gelişim göstermeye çalışan Katar, Lübnan ile E Grubu maçında karşılaşıyor. Grubun favorisi Suudi Arabistan, dün Kuzey Kore’yi farklı geçti. Katar ile Lübnan arasındaki güç farkı kendisini gösterir. Maç sonu kazananı Katar olur.