chelsea zenit

Chelsea – Zenit 14.09.2021 İki Namağlup Ekibin Mücadelesi

Devler Ligi H Grubu karşılaşmaları Chelsea – Zenit mücadelesine sahne olacak. EXXEN’den naklen yayımlanacak karşılaşma saat 22.00’da başlayacak.

Karşılaşma ise Londra’da Stamford Bridge stadyumunda oynanacak. H Grubu’nun açılış maçında hakemlik görevini ise Polonyalı hakem Bartosz Franskowki üstlenecek.

Chelsea Lige İyi Başladı

İngiliz ekibi Chelsea, Juventus, Zenit ve Malmö ile aynı gruba düştü. Tuchel ve öğrencileri Rus temsilcisi Zenit karşısında 14 Eylül’de zafer arayışına girecek.

Bir önceki Premier Lig sınavında da Aston Villa’yı 3-0’lık yenilgiye uğratan Chelsea, Rusya Ligi’nde 1. sıraya oturan Zenit karşısında etkili bir futbol oynamaya hazırlanıyor. Savunma tarafında üstünlüğü bulunan Maviler, özellikle Lukaku sayesinde hücum yollarını da etkili bir şekilde kullanıyor.

chelsea zenit maçı

Zenit Formda Fakat İşi Zor

Ev sahibi İngiliz takımı aynı zamanda yeni sezon Premier Lig’de üç zafer ve bir beraberliği karnesine yazdırdı. Zenit’in de iyi bir formda olduğunu söylemek mümkün fakat Chelsea, Londra’da adeta farklı bir forma bürünüyor.

Zenit ise aynı rakibi gibi karnesine son olarak 3-1’lik bir zafer yazdırdı. Akhmat Grozny’yi net bir şekilde mağlup eden kulüp namağlup unvanını taşımaya devam ediyor. H Grubu’nun ilk maçında Chelsea ile karşı karşıya gelen takımda Ozdoev ve Chistyakov forma şansı alamayacak. İyi durumuna rağmen Zenit St.Petersburg’un yenilgiye yakın olduğunu söylemek mümkün.

Chelsea – Zenit Bahis Tahmini

Şampiyonlar Ligi H Grubu maçında formda olan iki ekip karşı karşıya gelecek. Fakat ev sahibi Tuchel ve öğrencileri son dönemde gösterdiği sağlam defans ve hızlı atak kombinasyonuyla namağlup olmayı başardı. Diğer taraftan Sergey Semak ve ekibi ise Rusya Premier Ligi’nde zirvede bulunuyor. Zenit yine de etkili formuna rağmen Chelsea engeline takılacaktır.