Arjantin ve Brezilya'nın yanı sıra, Peru ile Şili arasında oynanacak olan mücadele de büyük bir heyecanla bekleniyor. Copa America 2019 yarı final maçları

Copa America Yarı Final Karşılaşmaları / 3-4 Temmuz

Copa America heyecanı adım adım finale giderken, oynanacak olan yarı final karşılaşmaları nefesleri kesecek. İki ezeli rakip Arjantin ve Brezilya’nın yanı sıra, Peru ile Şili arasında oynanacak olan mücadele de büyük bir heyecanla bekleniyor. Oynanacak olan her 2 karşılaşmayı da Youwin giriş adresinden naklen takip edebileceksiniz.

Copa America Yarı Final Karşılaşma Programı

3 Temmuz Çarşamba – 03.30 : Brezilya – Arjantin

4 Temmuz Perşembe – 03.30 : Şili – Peru

Copa America yarı final karşılaşmalarından son dakika haberleri, gelişmeler, detaylar, geçmiş maçlardan haberler, istatistikler, takım kadroları ve canlı skorlar Youwin sayfasından futbolseverlere ulaşacak.

Copa America Yarı Final Karşılaşmaları Bahis Analizi

– Yarı final karşılaşmaları tek maçlı eleminasyon sistemiyle oynanacak. Normal sürenin berabere bitmesi halinde, uzatma oynanmadan direk penaltı atışlarına geçilecek.

– Çeyrek finalde oynanan 4 karşılaşmanın 3’ü 0-0 biterken, yarı finale yükselen takımlar penaltılar sonucunda belli oldu.

– Brezilya ile Arjantin daha önce 24 kez karşı karşıya geldi. Bu 24 maçın 13’ünü Brezilya, 6’sını Arjantin milli takımı kazandı. 5 karşılaşma ise berabere sona erdi.

– Brezilya ile Arjantin arasında oynanan son 2 karşılaşma 1-0 skoruyla sona erdi.

– Copa America’da oynadığı 4 maçta mağlubiyet almayan Brezilya, bu karşılaşmalarda kalesinde gol de görmedi. (3-0/0-0/0-5/0-0)

– Arjantin milli takımının Copa America’da oynadığı 4 karşılaşma da 2-3 gol aralığında skorlarla sona erdi. (0-2/1-1/0-2/0-2)

– Şili ile Peru arasında daha önce 16 karşılaşma oynanırken, bu maçların yalnızca 1 tanesi berabere bitti. Geri kalan maçların 11’inde Şili, 4’ünde Peru galibiyeti çıktı.

– Şili ile Peru arasında oynanan son 5 karşılaşma 2.5 üstü skorla sona erdi. (3-0/2-1/3-4/2-1/3-0)

– Şili ile Peru arasında oynanan son 10 karşılaşmanın 8’ini Şili kazandı.

– Şili milli takımının oynadığı son 7 resmi karşılaşmanın 5’inde ilk yarılar berabere sona erdi.

– Peru milli takımı oynadığı son 8 karşılaşmada yalnızca 3 kez kazanabildi. (3 galibiyet, 3 mağlubiyet, 2 beraberlik)

Copa America yarı final karşılaşmalarının tamamını Youwin giriş adresinde bulabileceksiniz.