Kylian Mbappe İçin Akılalmaz Teklif

Kylian Mbappe maaş teklifi futbol gündemini sarstı. Real Madrid ile adı beraber anılan Mbappe için PSG’den akılalmaz bir maaş teklifi geldi.

PSG formasını terleten yıldız futbolcu için transfer mücadelesi devam ediyor. Hayranı olduğu takımda forma giymek isteyen Mbappe’nin gönlünde ise sezon sonunda Real Madrid’e geçmek var. Paris Saint-Germain ise içinde Messi’nin de bulunduğu rüya kadrosunun değişmesini istemiyor. Mbappe’yi La Liga’ya göndermek istemeyen PSG ise iddialara göre devasa bir teklif hazırlığına girdi.

Haftalık 1 Milyon Euro

Maaş iddiaları ise Fransız golcüyü ekipte tutmanın PSG’ye haftalık 1 milyon Euro’ya mal olacağını öne sürdü. 32 maçta 22 gol kaydeden Mbappe’nin ekipte kalması için Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un sürece katıldığı belirtiliyor. Sarkozy’nin de adının geçtiği süreçte yegane hedef Mbappe’yi PSG’de tutmak olacak.

Diğer taraftan Real Madrid’in de geri çekilmeye niyeti yok gibi görünüyor. Geçtiğimiz transfer döneminde Fransız yıldız için 180 milyon Euro teklifle gelen La Liga ekibi Mbappe’yi renklerine bağlamayı hedefliyor.

kylian mbappe psg

Bonuslar Hariç 60 Milyon Euro

Hücum oyuncusunun bu teklifi kabul etmesi onu futbolun en zengin isimlerinden biri yapacak. 60 milyon Euro’luk teklifi kabul ederse Kylian Mbappe, Ronaldo ve Messi’den de daha fazla para kazanmış olacak. Madrid’e sıcak bakan ve bir Ronaldo hayranı olan 23 yaşındaki futbolcu daha önce İspanyolca röportajlar vermiş ve La Liga gündemine bomba gibi düşmüştü.