Napoli Fenerbahçe ile Üçüncü Kez Görüşmek İstiyor

Napoli Fenerbahçe ile bir kez daha masaya oturacak. İtalyan ekip Fenerbahçe’nin sevilen oyuncusu için yönetim ile temasa geçecek.

Son dönemde performansıyla dikkat çeken Ferdi Kadıoğlu için yeni talipler var. Sarı-lacivertli forma ile sahada etkili bir futbol oynayan Kadıoğlu Napoli’nin hedefine girdi. Geçtiğimiz süreçte Fenerbahçe ile masaya oturan Napoli, Ferdi Kadıoğlu için görüşme yapmak istiyor.

Napoli kurmayları geçtiğimiz süreçte Eljif Elmas ile anlaşma imzaladı. Daha sonra Güney Koreli yıldız Kim Min Jae ile anlaşan Serie A lideri transfer işlemini üçlemek istiyor. Ferdi Kadıoğlu üzerine yaptığı raporlarda yeşil sinyali alan ekip Fener’in kapısını çalacak.

Ferdi Kadıoğlu

Napoli Ferdi Kadıoğlu İçin Gaza Bastı

İtalyan ekip Fenerbahçe – Beşiktaş karşılaşmasını yakından izledi. 22 yaşındaki futbolcuya geçer not veren Napoli ilk teklifini hazırlıyor. Serbest kalma maddesi olmayan futbolcu için Fenerbahçe fiyatı belirledi.

Sarı-lacivertli kurmayların 22 yaşındaki orta saha için belirlediği miktar belli oldu. Futboluyla Avrupa devlerinin hedefine giren Kadıoğlu için 25 milyon Euro belirlendi. Napoli ile beraber Sevilla ve Ajax da sıraya girdi. Fenerbahçe’nin saha formüllerinde bir sabit olan Kadıoğlu Fenerbahçe’nin kasasını dolduracak.

Futbolcu için başka taliplerin olması ise sarı-lacivertli yönetimin işine gelecek. Serie A ekibinin teklifine yüksekten cevap vermek isteyen Kanarya diğer ekiplerin talip oluşuna güveniyor.

Kim Min Jae’den Pahalı Veda

Kim Min Jae’yi 18 milyona Napoli’ye gönderen kurmaylar kararın pişmanlığını daha fazla yaşayacak gibi görünüyor. Napoli’de forma giydiği süreçte değerini milyonlarca Euro arttırdı. Adı Manchester United ile anılan Güney Koreli için kapı 50 milyon Euro’dan açılacak. Etkili defans oyuncusunun serbest kalma maddesi ise Temmuz 2023’te geçerlilik kazanacak.