emre mor

Süper Lig Emre Mor Transferi İçin Yarışta

Süper Lig devleri Emre Mor transferi için yarışa girdi. Fatih Karagümrük formasını terleten futbolcu için Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray sıraya girdi. Süper Lig’de resmi teklifler Fenerbahçe ve Beşiktaş’tan geldi.

Adı bir süredir Beşiktaş ve Fenerbahçe ile anılan Emre Mor geçtiğimiz sezon adından çokça söz ettirdi. Performansıyla dikkat çeken futbolcu Fatih Karagümrük camiasının gözünde yıldızlaşmayı başardı. 24 yaşındaki futbolcu için Süper Lig ekiplerinin yanı sıra Avrupa ekipleri de yarışa girişti.

29 maçta görev alan Emre Mor bu süreçte karnesine 6 gol ve 4 asist yazdırdı. Yıldızlaşan futbolcu için adeta teklif yağarken kulüp başkanından açıklama geldi. Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma Emre Mor için iki resmi teklif geldiğini açıkladı.

emre mor transfer

“Yabancı Kulüplerin Teklifini Reddettik”

Yıldız sağ kanat oyuncusunu 1 yıl daha takımda tutmak isteyen Süleyman Hurma teklif aldıklarının altını çizdi. Yabancı kulüplerden gelen teklifleri yeterli bulmayan Fatih Karagümrük kurmayları futbolcuyu göndermek istemiyor.

Başkan Süleyman Hurma ise reddedilen tekliflerin Fiorentina, Lazio ve Kızılyıldız’dan olduğunu ekledi. Fatih Karagümrük’te hedef Emre Mor’u bir süre daha kadroda tuttuktan sonra çok daha fazla bir meblağ ile Avrupa’ya göndermek olacak.

24 yaşındaki sağ kanat için Süper Lig’den ilk resmi teklif geldi. Fenerbahçe Emre Mor’u renklerine bağlamak için Fatih’in kapısını çaldı. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ise Süleyman Hurma’ya doğrudan “Emre Mor transferi için başka bir kulüple anlaştınız mı?” sorusunu yöneltti.

Beşiktaş’tan Salih Uçan Formülü

Siyah-beyazlı kurmaylar genç yıldızı bünyesine katmak için Salih Uçan’ın yanı sıra ödeme teklif etti. Fatih Karagümrük’ü ikna etmek için futbolcu ve ödeme formülünü kullanan Beşiktaş önümüzdeki günlerde tekrar masaya oturacak. Bu süreçte Valerien Ismael ve ekibi de Mor için yeni bir transfer teklifi hazırlayacak.

Kartal aynı zamanda Jovane Cabral transferi için çalışıyor. Her koldan başka bir futbolcu ile imza kovalayan siyah-beyazlılar Emre Mor’u almaya kararlı. 24 yaşındaki futbolcu önümüzdeki günlerde sürpriz bir şekilde Beşiktaş ya da Fenerbahçe tarafından duyurulabilir.