uğurcan çakır

Uğurcan Çakır Devasa Bedelle Satılıyor

Lider Trabzonspor’un yılmaz kalecisi Uğurcan Çakır rekor bir ücretle satılıyor. Süper Lig liderinin başarılı kalecisi sezon sonunda takım değiştirecek.

Bu sezon liderliğe demir atan Karadeniz ekibi transfer görüşmelerine hız verdi. Geçtiğimiz haftalarda adeta efsaneye dönüşen futbolcuların talipleri arttı. Dünya devi ekipler Trabzonspor’un panter kalecisi Uğurcan Çakır’ın peşine düştü.

Futbol dünyasının en zengin kulübü Newcastle United Uğurcan Çakır için kesenin ağzını açtı. Newcastle kurmayları Trabzonspor’a müthiş bir teklif yapmaya hazırlanıyor.

Çakır İçin 25 Milyon Euro

Dünyanın en zengin futbol kulübü Trabzonspor’un eldiveni için 25 milyon Euro teklif edecek. Trabzon ekibinin başarısını inşa eden kale koruyucusunun teklifi kabul edeceği belirtiliyor. Lider ekibin yöneticileri de teklifin geçerli olması halinde transfere imza atacak.

Newcastle United’ın sahibi Muhammed bin Selman kulübünün kadro yapılandırması için devasa harcamalar yapıyor. Suudi Arabistan’ın veliahtı Newcastle’ın kalesinin en iyi eldivenler tarafından korunmasını istiyor. Bir süredir Uğurcan Çakır ile adı beraber anılan kulüp sezon sonunu bekleyecek.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve diğer kurmaylar da 25 milyonluk teklife sıcak bakıyor.

Uğurcan Çakır trabzonspor

“Ben o hatayı bir kez yaparım.”

Ahmet Ağaoğlu Abdülkadir Ömür için yapılan teklif hakkında konuştu. Manchester City’nin Ömür için 23 milyon sterlin teklif ettiğini belirten başkan, teklifi reddettiği için pişman olduğunu sözlerine ekledi. Aynı durumu Uğurcan Çakır transferinde yaşamak istemeyen Ağaoğlu dev teklife imzayı atmak istiyor.

Karadeniz ekibinin ağlarını gole kapatan Çakır’ın güncel piyasa değeri iyice yükseldi. 25 yaşındaki yıldız isim 17 milyon Euro barajını geride bıraktı. Bu sezon kalede gösterdiği performansla efsaneleşen kaleci sezon sonunda takımına veda edecek.