Haftanın Tenis Programı

Yeni yıla girilmesi ile birlikte nefes kesen tenis turnuvaları da hız kesmeden devam ediyor. YouWin giriş yaparak en cazip oranlarına ulaşabileceğiniz tenis maçlarının Şubat sonu ile Mart başı haftasında yer alan programının detaylarını sizler için özetledik.

 

ATP Turnuvalarında bu hafta ATP 500 Acapulco ile Dubai ve Sau Paulo ayakları olacak. 26 Şubat Pazartesi günü Dubai 6, Sau Paulo ise 4 karşılaşma ile ilk turlara start veriyor.  ATP 500 Acapulco turnuvasında ise aynı gün elemeler tamamlanacak. 27 Şubat Salı günü Rafael Nadal’ın da sahne alacağı Acapulco turnuvası ilk tur ilk gününde TSİ 01:00’de 12 maç bulunuyor. Yine 27 Şubat Salı günü Dubai’de TSİ 10:00’da başlayacak 10 maç ve Sau Paulo’da ise 8 mücadele en avantajlı programlarla YouWin giriş abonelerini bekliyor. Üç turnuvada da hafta boyunca finale kadar program devam edecek. Ayrıca yine hafta boyunca her üç turnuvanın da çiftler mücadeleleri, teklerle paralel olarak devam edecek.

 

Kadın tenis organizasyonu olan WTA Dünya turunda ise bu haftaki durak erkeklerin duraklarından biri olan Meksika’nın Acapulco kenti olacak. 26 Şubat Pazartesi günü elemeleri tamamlanacak olan elemelerin ardından turnuvada 27 Şubat Salı günü başlayacak ilk turlarla birlikte 32 raket kortlara çıkacak ve Salı günü planlanmış TSİ 01:00’de başlayacak 10 mücadele yer alıyor.

WTA Acapulco’da yine 27 Şubat Salı gününden itibaren çiftlerde de mücadele başlayacak. WTA Acapulco turnuvasında hafta boyunca devam edecek maçlarla tekler ve çiftlerde finale kadar devam edilecek.

YouWin giriş ile takip edebileceğiniz tenis programında ayrıca Challenger ve ITF Erkekler turnuvaları da hafta başında sizlerle olacak. 27 Şubat Salı günü tek erkekler Challenger Kupasında Uruguay’da 11, Cem İlkel’in boy göstereceği Yokohama’da ise 8 maç bulunuyor. ITF Erkeklerde ise TSİ 13:00’de 10 maç İtalya’nın Trento kentinde olacak. Maçların tamamı ilk tur mücadeleleri ve hafta boyunca turnuvalar devam edecek. 2018 yılı boyunca Grand Slam ve ATP/WTA Dünya turu maçları ile özel kupaların tüm detaylarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.