Gloria Cup 2019 Voleybol turnuvası Antalya'da başlıyor. Türkiye kadın voleybol milli takımının da katılacağı Antalya Gloria Cup 2019 detayları ve analizi

Antalya’da Voleybol Fırtınası Başlıyor! Gloria Cup 2019 Analizi

Bayramın rehaveti sona ererken voleybolda maraton başlıyor. Antalya’da düzenlenecek olan Gloria Cup 2019 kadınlar voleybol turnuvası start alıyor. Voleybolun heyecanı Youwin giriş adresiyle yaşanırken Gloria Cup 2019 kadınlar voleybol turnuvası analizi yazımızda sizleri bekliyor.

Gloria Cup 2019 Kadınlar Voleybol Turnuvası Hakkında

Gloria Cup bu yıl voleybol dışında basketbol ve atletizm branşlarında da gerçekleşiyor. 15-17 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen organizasyonun basın toplantısı da yapıldı. Voleybol dalında ise Filenin Sultanları A Milli Kadın Voleybol takımımıza yer alacak. Rakiplerimiz arasında İtalya, Sırbistan ve Hırvatistan var.

Gloria Cup 2019 voleybol turnuvasında tabloya baktığımızda 15 Ağustos saat 16:30’da Türkiye-Hırvatistan mücadelesini görüyoruz. Aynı gün saat 19:00’da Sırbistan-İtalya mücadelesi var. 16 Ağustos Cuma günü Hırvatistan-Sırbistan saat 16:30’da karşılaşacakken saat 19:00’da Türkiye-İtalya maçı oynanacak. Turnuvanın son günü olan 17 Ağustos Cumartesi ise saat 14:30’da Türkiye-Sırbistan ile saat 17:00’de İtalya-Hırvatistan ile karşılaşacak. Tüm maçlar ana kortta gerçekleşecek.

Gloria Cup 2019 Kadınlar Voleybol Turnuvası Analizi

Bu yıl Kadınlar Voleybol Uluslar Ligi 2019 turnuvasında, Gloria Cup 2019 rakiplerimizden İtalya lig etabını 4. sırada tamamladı. Millilerimiz ise İtalya’dan hemen sonra 5. sırada bitirdi aynı etabı. Sırbistan A Milli Voleybol takımında durumlar pek iç açıcı değildi ve lig etabını 13. sırada bitirdiler. Hırvatistan Uluslar Ligi 2019 turnuvasında yer almadı.

Antalya Belek’te düzenlenecek olan turnuvada ev sahibi olmamızın avantajı çok büyük. Bunun yanında rakiplerimizden daha güçlü bir konumda bulunuyoruz.

İlk gün karşılaşmasında Hırvatistan’a karşı galip gelmemiz muhtemel. Aynı gün oynanacak olan İtalya-Sırbistan karşılaşmasında ise güçlü taraf İtalya.

İkinci günde İtalya karşısında bir nebze zorlanabiliriz ancak favori yine Filenin Sultanları olacaktır. Sırbistan-Hırvatistan mücadelesi ise sürprizlere gebe.

Son gün maçlarında Türkiye-Sırbistan maçının galibiyete yakın tarafı millilerimiz. İtalya için ise Hırvatistan maçı çok zor geçmeyecektir.

Gloria Cup 20109 kadınlar voleybol turnuvasında belirleyici maç 16 Ağustos Cuma günü oynanacak olan Türkiye-İtalya karşılaşması olacaktır. Bu maçı kazananın millilerimiz olması dileğiyle Filenin Sultanlarına başarılar diliyor, maçların detaylarına Youwin ile ulaşabileceğiniz hatırlatıyoruz.