Sultanlar Ligi 3. Hafta maçları büyük heyecana sahne olacak. Derbi haftası, Eczacıbaşı ve Vakıfbank kritik maçlara çıkıyor. Sultanlar Ligi 3. Hafta analiz

Beşiktaş – Galatasaray Derbisi: Sultanlar Ligi 3. Hafta Maçları Başlıyor!

Kadınlar voleybolda en üst düzey ligimiz olan Sultanlar Ligi 2019-2020 sezonu hızlı başladı. Youwin giriş adresinden tüm maçlarına ulaşabileceğiniz Sultanlar Ligi 3. Hafta maçları ise yine büyük heyecana sahne olacak. Derbi haftasında Eczacıbaşı ve Vakıfbank da kritik maçlara çıkıyor. Sultanlar Ligi 3. Hafta detayları yazımızda.

Voleybolda Derbi Heyecanı: Beşiktaş – Galatasaray

Derbi her alanda izleyicileri heyecanlandırmaya yetiyor. Kadınlar voleybolda Sultanlar Ligi 3. Haftasında da Beşiktaş – Galatasaray karşılaşması merakla bekleniyor. İlk hafta deplasmanda Nilüfer Belediye karşısında 3-1 kazanan Galatasaray, 2. Haftada da Karayolları karşısında evinde 3-0 kazandı. Beşiktaş ise ilk hafta evinde Karayolları ile yaptığı maçı 3-2 kazanırken, 2. Hafta erken bir derbiye dahil oldu. Beşiktaş – Fenerbahçe mücadelesinde siyah-beyazlılar evinde 3-0 kaybetti. 2 puanlı Beşiktaş 6 puandaki Galatasaray karşısında zorlanabilir. Buna rağmen tarafların puanları bölüşmesi ihtimali de var. 3-1 veya 3-2 gibi bir skorla Galatasaray galibiyete yakın taraf.

Eczacıbaşı, Sultanlar Ligi 2019-2020 sezonuna kayıpsız başladı ancak bu hafta Karayolları ile karşılaşıyor. Karayolları şu an için pek iyi bir tablo çizmese de evinde bir toparlanma hırsına sahip olacaktır. Rakibin Eczacıbaşı olması da motivasyonu artıran sebepler arasında. Galibiyet Karayolları için zor olsa da bu maçtan puan çıkarması çok şaşırtıcı olmaz.

Son şampiyon Vakıfbank ise tıpkı Eczacıbaşı gibi riskli bir maça çıkıyor. THY ile karşılaşacak olan Vakıfbank, Eczacıbaşı ve Galatasaray ile daha 3. Haftadan sürdürdüğü liderlik mücadelesinden ayrı kalmamak için biraz daha temkinli bir oyun sergileyecektir. Galibiyete yakın taraf Vakıfbank olsa da THY maçtan puan çıkarabilir.

Sultanlar Ligi 3. Hafta Maç Programı

Sultanlar Ligi 3. Haftada Beylikdüzü – PTT mücadelesi 3-1 PTT üstünlüğüyle sona erdi. Cumartesi ve Pazar günü ise geriye kalan 5 maç oynanacak.

Sultanlar Ligi 3. Hafta maç programı ise şöyle:

19 Ekim Cumartesi – 14:00 Karayolları – Eczacıbaşı

19 Ekim Cumartesi – 14:00 Fenerbahçe – Yeşilyurt

19 Ekim Cumartesi – 17:30 Nilüfer Belediye – Aydın Belediye

19 Ekim Cumartesi – 19:00 Beşiktaş – Galatasaray

20 Ekim Pazar – 19:00 Vakıfbank – THY

Sultanlar Ligi 2019-2020 sezonu 3. Hafta karşılaşmalarında tüm detaylar için tek adres ise Youwin.