Efeler Ligi 11. hafta bahis youwin giriş

Efeler Ligi 11. Hafta Günün Maçları ve Maç Tahminleri

Türkiye Erkekler Voleybolunun en tepesi olan Efeler Ligi, 11. hafta karşılaşmalarına Aralık ayının 15. gününde start veriyor. İlk yarıyı sona erdirecek olan 11. hafta maçlarında liderlik mücadelesi de heyecan veriyor. Efeler Ligi için bu heyecanı doyasıya yaşamak isteyenler, Youwin giriş adresinde buluşuyor.

Efeler Ligi 11. Hafta Cumartesi Maç Sonuçları

Afyon Bld. Yüntaş 3 : 1 Galatasaray
Halkbank 3 : 0 Arhavi Bld.
İstanbul BB 3 : 1 Arkasspor

Efeler Ligi 11. Hafta Pazar Maç Programı

16.12.2018 – 15:00    : Jeopark Kula Belediye – Ziraat Bankası

16.12.2018 – 16:00    : Maliye Piyango – Tokat Belediye Plevne

16.12.2018 – 16:00    : İnegöl Belediye – Fenerbahçe

Efeler Ligi 11. hafta maçlarıın tüm detaylarına Youwin giriş adresinden ulaşabilirsiniz.

Efeler Ligi 11. Hafta Pazar Maç Tahminleri

Jeopark Kula Belediye – Ziraat Bankası: Ziraat Bankası’nın ligdeki sıralaması çok iyi olmasa da Jeopark Kula Belediye’nin bir türlü içinden çıkamadığı zor durum karşısında avantaj Ziraat Bankası tarafında. Galibiyette tercih deplasman tarafında seçilebilir.

Maliye Piyango – Tokat Belediye Plevne: Arkas Spor karşısında geçtiğimiz hafta deplasmandan eli boş dönen Maliye Piyango, geçen haftanın sürpriz galibi Tokat Belediye Plevne’yi konuk ediyor. Yakın puanlı iki rakibin mücadelesi oldukça çekişmeli geçecek. Ekiplerin sahadan puanla ayrılması muhtemel. Galibiyet tarafında ise ikinci bir sürpriz için Tokat Belediye Plevne seçilebilir.Bu çekişmeli müsabakanın kazananını doğru bilirim diyenler Youwin giriş adresinde buluşacak.

İnegöl Belediye – Fenerbahçe: Geçen hafta liderlik savaşındaki Galatasaray karşısında puan çıkartmayı başaran Fenerbahçe, İnegöl Belediye deplasmanından da puansız dönmeyecektir.

Efeler Ligi 11. hafta maçları,tüm heyecanıyla Youwin giriş adresinde olacak.