Efeler Ligi 14.hafta bahis youwin giriş

Efeler Ligi 2. Devre 14. Hafta Başlıyor! Efeler Ligi Maç Tahminleri

2019 yılında da Türkiye’nin en prestijli erkek voleybol turnuvası Efeler Ligi heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. 19 Ocak Cumartesi gününü 5, 20 Ocak Pazar gününü ise tek maçla geçecek olan Efeler Ligi 14. Hafta karşılaşmalarında da bu heyecana ortak olmak için Youwin giriş adresi sizleri bekliyor.

Efeler Ligi 14. Hafta Maç Programı

19.01.2019 – 14:00 Halkbank – Galatasaray

19.01.2019 – 15:30 Tokat Belediye Plevne – İkbal Afyon Belediye Yüntaş

19.01.2019 – 16:00 Arkas Spor – Arhavi Belediye

19.01.2019 – 16:30 Jeopark Kula Belediye – İnegöl Belediye

19.01.2019 – 19:00 Maliye Piyango – Fenerbahçe

20.01.2019 – 14:00 İstanbul BBSK – Ziraat Bankası

Efeler Ligi 14. Hafta Maç Tahminleri

Halkbank – Galatasaray: Lider Halkbank, geçtiğimiz hafta Fenerbahçe deplasmanından 3-1 galibiyeti ile ayrıldı. Galatasaray ise ligin dibindeki Jeopark Kula Belediye karşısında, evinde ancak 3-2 ile galip gelebildi. Buna karşın 3. sıradaki yerini korumaya çalışan Galatasaray’ın, liderlik savaşındaki Halkbank karşısında işi zor. Halkbank maçın galibi olcaktır. Tahminlerinizi Youwin giriş adresiyle yapabilirsiniz.

Tokat Belediye Plevne – İkbal Afyon Belediye Yüntaş: Ligin son sıralarındaki İnegöl Belediye karşısında geçen haftayı galibiyetle kapatan İkbal Afyon, son maçında ArkasSpor’dan puan alamayan Tokat Belediye’ye konuk oluyor. Tehlikeli bölgenin sınırında bulunan Tokat Belediye bu maçtan galibiyet alamazsa tehlike çanları çalmaya başlayacak. İkbal Afyon Belediye ise ligin diplerinden kurtulamaya çalışıyor. Maçta puanlar bölüşülecektir ancak galibiyette tercih Tokat Belediye Plevne tarafında ağır basıyor.Maçın tüm heyecanı için tek adres yine Youwin.

Arkas Spor – Arhavi Belediye: Geçtiğimiz haftanın iki galibinin mücadelesi. Arkas Spor görece zayıf durumda olan rakibi karşısında son maçını 3-1 kazandı. Arhavi Belediye ise alt sıralardan kurtulma çabasıyla zorlu rakibi İstanbul BBSK’yı 3-2 ile geçti. Kazandığı ivmeyi devam ettirmek ve başını suyun yüzeyine çıkarabilmek adına Arhavi Belediye maçtan puan alacaktır. Galibiyette ise tercih Arkas Spor tarafında yapılabilir.

Jeopark Kula Belediye – İnegöl Belediye: Biri hükmen olmak üzere 9 kez 3-0, iki kez 3-1 ve iki kez de 3-2 kaybeden ve ligin dibine demir atan Jeopark Kula Belediye ile hemen üst sırasında yer alan ve zor günlerde kendisine kader ortağı olan İnegöl Belediye arasındaki maç oldukça heyecanlı geçebilir. Jeopark Kula Belediye için puan şansının olduğu bir karşılaşma. Galibiyette tercih, bu sezon 4 kez kazanan İnegöl Belediye tarafında yapılabilir.Bu maç için tahminlerinizde Youwin yanınızda.

Maliye Piyango – Fenerbahçe: Lider Halkbank’a geçen hafta 3-1 ile kaybeden Fenerbahçe, bu kez de liderin en yakın rakibi ile deplasmanda karşılaşıyor. Fenerbahçe’nin işi yine zor. Maçtan, geçen haftayı puansız kapatan Maliye Piyango, telafi niteliğinde galip ayrılacaktır. Skor tahmini ise 3-1.

İstanbul BBSK – Ziraat Bankası: Liderlik mücadelesindeki Maliye Piyango’yu geçen hafta 3-1 sürprizi ile karşılaştıran Ziraat Bankası, hemen alt sırasındaki İstanbul BBSK’yı konuk ediyor. Denk güçlerin mücadelesinde puanlar paylaşılır. Kazananın ise Ziraat Bankası olması muhtemel.

Efeler Ligi ikinci devre heyecanı 14. Hafta maçları Youwin giriş adresinde devam ediyor.