Efeler Ligi 8. Hafta karşılaşmalarının detaylarına ve 8. Hafta analizi. Voleybol Efeler Ligi erkekler 8. haftasında çekişme sürüyor. Maç programı, analiz

Efeler Ligi Voleybolda Üst Sıralar Alev Alev: 8. Hafta Maçları Analizi!

Efeler Ligi erkekler voleybolda üst sıralarda puan farkları iyice azaldı, ortalık alev alev. Bu heyecanın tüm detayları için Youwin giriş adresi sizleri bekliyor. Efeler Ligi voleybolda 8. hafta yine puan farklarını açmaya çalışmakla geçecek. Geçtiğimiz hafta şansı kaçıran Galatasaray bu hafta kritik bir maça çıkıyor. Şimdi Efeler Ligi 8. Hafta karşılaşmalarının detaylarına ve 8. Hafta analizine bakalım.

Efeler Ligi Erkekler Voleybol 8. Hafta Maç Programı

Efeler Ligi 8. Haftada maç programının şöyle:

24 Kasım Cumartesi – 14:00 Fenerbahçe Sorgun Belediye 

24 Kasım Cumartesi – 15:00 Halkbank – Arhavi Belediye

24 Kasım Cumartesi – 15:30 Tokat Belediye – İstanbul Belediye 

24 Kasım Cumartesi – 16:00 İnegöl Belediye – Arkas Spor

24 Kasım Cumartesi – 19:00Galatasaray – Spor Toto

25 Kasım Pazartesi – 19:00 Bursa Belediye – Ziraat Bankası

Efeler Ligi 8. Hafta Analizi ve Maç Tahminleri!

Efeler Ligi erkekler voleybolda haftalar ilerledikçe ligin seyri de değişiyor. Geçtiğimiz hafta Ziraat Bankası – Galatasaray mücadelesinin galibi olan Ziraat Bankası puan farkını kapatarak liderliğe yükseldi. İlk 3 sıranın puanları eşit: 17. 4. sırada yer alan Spor Toto 16, 5. sırada yer alan Bursa Belediye ise 11 puanda.

Efeler Ligi 8. Hafta maç programında yer alan Galatasaray – Spor Toto mücadelesi bu yüzden çok büyük önem taşıyor. Geçtiğimiz haftayı puansız kapatan Galatasaray liderlikten olmuştu. Şimdi ise yine üst sıralarda yer alan ve aradaki puan farkının açılmasını asla istemeyen Spor Toto ile karşılaşacak.

  • Galatasaray – Spor Toto mücadelesinde ev sahibi Galatasaray kazanan taraf olmaya yakın. Spor Toto takımı ise puan farkının açılmaması için var gücünü sahaya koyacak ve en az 1 puan alacaktır.
  • Tokat Belediye – İstanbul Belediye karşılaşmasında kazanan ligin dibinden kurtulmak için bir adım daha atacak. İstanbul Belediye kazanmaya yakın gözüküyor ancak Tokat Belediye maçtan puansız çıkmayacaktır.
  • Bursa Belediye – Ziraat Bankası: 11 puanda ve 5. sırada yer alan Bursa Belediye için kritik maç. Ziraat Bankası geçtiğimiz hafta aldığı galibiyeti anlamlandırmak için bu hafta kazanmak zorunda. Bursa Belediye için ise kaybetmek, play-off şansından uzaklaşmak demek. Bu mücadelede 3 puanın tamamı Ziraat Bankası voleybol takımına gidecek gibi duruyor.

Efeler Ligi 2019-2020 sezonu 8. Hafta mücadelelerinde Youwin bir tık ötenizde olacak.