Galatasaray son 16 turunda yer alırken çeyrek final biletine de çok yakın. Erkekler voleybol CEV Kupası son durum, maç programı ve bahis analiz

Erkekler Voleybol CEV Kupası Çeyrek Finale Doğru!

Erkekler voleybolun Avrupa Ligi konumundaki CEV Kupası çeyrek finale doğru ilerliyor. Tüm detaylarına Youwin giriş adresinden ulaşabileceğiniz CEV Kupası temsilcimiz Galatasaray. Galatasaray son 16 turunda yer alırken çeyrek final biletine de çok yakın. Şimdi erkekler voleybol CEV Kupası son duruma göz atmak için yazımıza geçelim.

CEV Kupası Temsilcimiz Galatasaray ve Arkas Spor Son 16 Turunda!

Son 16 turu 2. maçlarının bu hafta oynanacağı CEV Kupası temsilcilerimizden Galatasaray. Sarı-kırmızılılar son 16 turunda Liberec ile eşleşti. Galatasaray – Liberec karşılaşması ilk maçında temsilcimiz 3-1 ile önemli bir avantaj elde etti. Rövanş mücadelesinde Liberec deplasmanına çıkacak olan Galatasaray için ikinci galibiyet zor olmayacak. Çeyrek final biletini alma yolunda son engeli geçmek için fileye çıkacak olan Galatasaray takımının Liberec mücadelesi 19 Aralık Perşembe günü saat 20:00’de başlıyor.

Diğer temsilcimiz Arkas Spor ise güçlü rakibi Dinamo Bürkreş karşısında ilk maçı deplasmanda 3-0 kazandı. Rövanş maçı 19 Aralık Perşembe saat 19:00’da başlayacak ve Arkas Spor için zor bir maç olmayacak.

Temsilcilerimize CEV Kupası maratonunda başarılar diliyoruz.

CEV Kupası Diğer Karşılaşmalar

Erkekler voleybol CEV Kupası son 16 turunda önemli karşılaşmalar var. İlk göze çarpan mücadeleler arasında Zenit – Burgas karşılaşması var. İlk maçı deplasmanda 3-0 kazanan Zenit kendi evinde de galip gelecektir. Maç 18 Aralık Çarşamba saat 19:30’da start alıyor.

Dikkat çeken bir diğer maç ise Draisma – London Polonia karşılaşması. İlk maçı evinde 3-0 kazanan Draisma takımı rövanşı en az 3-2 ile kazanacaktır. Mücadele 19 Aralık Perşembe saat 22:00’de.

Orion – Lindemans Aalst maçında ise Aalst takımının deplasmanda kazandığı 3-0 skoru kendi evinde rahat bir maç çıkarmasını sağlayacak ve turu getirecektir. Karşılaşma 18 Aralık Çarşamba günü 22:30’da.

Erkekler voleybol CEV Kupası heyecanı Youwin ile sizlerle olmaya devam ediyor.