Galatasaray ve Arkasspor çeyrek finalde. Galatasaray çeyrek finalde yoluna devam ederken erkekler voleybol CEV Kupası 2019-2020 son durum yazımızda

Erkekler Voleybol CEV Kupası Son Durum! Çeyrek Final Analizi

Erkekler voleybolda hem Şampiyonlar Ligi hem de CEV Kupası aynı anda devam ediyor. Temsilcimiz Galatasaray’ın bulunduğu CEV Kupası hakkında tüm bilgiler Youwin giriş adresinden takip edilebiliyor. Galatasaray çeyrek finalde yoluna devam ederken erkekler voleybol CEV Kupası 2019-2020 son durum yazımızda sizleri bekliyor.

CEV Kupası Fatihleri: Galatasaray ve Arkas Spor!

Temsilcilerimizden Galatasaray ve Arkas Spor CEV Kupasında çeyrek final aşamasına gelindi. Galatasaray ve Arkas Spor önemli bir başarı göstererek çeyrek finallere ulaştı.

Galatasaray’ın rakibi Liberec. Çekya takımı olan Liberec kendi liginde 18 puanla 3. sırada yer alıyor. En yakın rakibiyle arasındaki puan farkı 7 iken liderle arasındaki puan farkı 10. Kendisiyle aynı puanda 2 rakibi daha bulunuyor. İlk 2 sırayı saymazsak ligdeki ortalama takımlardan olduğunu söyleyebiliriz.

Galatasaray – Liberec çeyrek final ilk karşılaşması 11 Aralık Çarşamba günü saat 19:00’da başlayacak ve Türkiye’de oynanacak. İkinci maç ise 19 Aralık Perşembe günü oynanacak. Özellikle ilk maçta temsilcimiz Galatasaray’ın galibiyet alması işten değil. Kendisinden güçlü olmayan rakibi karşısında en azından 3-2 gibi bir galibiyet alması mümkün gözüküyor.

Arkas Spor – Dinamo Bucuresti ile karşılaşacak. Zor geçmesini beklediğimiz maçta Arkas Spor Romanya ekibi Dinamo Bucuresti ile deplasmanda mücadele edecek. 11 Aralık Çarşamba günü saat 19:00’da gerçekleşecek mücadelenin rövanşı ise yine 19 Aralık Perşembe günü oynanacak. Dinamo Bucuresti kendi liginde 20 puanla 2. sırada ve rakibiyle arasındaki puan farkı yalnızca 1. İlk maçta alınacak iyi bir skor Arkas Spor voleybol takımının kendi evinde oynayacağı rövanş için önemli bir avantaj sağlayacaktır. Temsilcilerimize bu maçın öncesinde başarılar diliyoruz.

CEV Kupası Çeyrek Final Maçları

Diğer yandan 10-12 Aralık tarihleri arasında CEV Kupası voleybolda yoğun bir program var. Önemli maçlara baktığımızda Burgas – Zenit eşleşmesini görüyoruz. Bulgaristan ekiplerinden Burgas ve Rusya ekibi Zenit arasındaki maç 11 Aralık Çarşamba günü saat 20:00’de. Bir diğer önemli maçta ise Olympiakos – Modena ile karşı karşıya geliyor. 12 Aralık Perşembe günü saat 19:00’da start alacak mücadelede Yunanistan ekibi ile İtalya ekibinin maçına şahit olacağız.

CEV Kupası erkekler voleybolda çeyrek finalin tüm detayları Youwin ile sizlerle olacak.