Youwin giriş adresi Voleybol heyecanında da yanınızda. Erkekler Voleybol Uluslar Ligi 2019 maç programı, haberleri ve turnuva analizi

Erkekler Voleybol Uluslar Ligi Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Voleybolda yaz sezonu hem kadınlar hem erkekler kategorisinde son hız devam ediyor. Uluslar Ligi 2019 erkekler voleybol organizasyonunda lider Brezilya serisine devam ederken, play-off etabına kalma mücadelesinde heyecan artıyor. Tüm bu maraton Youwin giriş adresiyle takip edilebiliyor. Erkekler Voleybol Uluslar Ligi 2019 maç programı, haberleri ve turnuva analizi sizlerle.

Erkekler Voleybol Uluslar Ligi 2019: Lider Brezilya Kaybetmiyor

Brezilya turnuvada liderliğini sürdürürken ilk beşte sırasıyla İran, Fransa, Rusya ve İtalya bulunuyor. Geçen senenin şampiyonu Rusya bu sene de aynı iddia yolunda mücadelesine devam ederken tıpkı kendisi gibi son 5 maçını kazanan Brezilya da şampiyonluğun adaylarından.

Lider Brezilya 14 Haziran saat 20:00’de Sırbistan ile karşılaşıyor ve maça favori olarak çıkıyor. Aynı gün oynanacak bir diğer önemli mücadele ise İran-Kanada karşılaşması. Saat 17:00’de başlayacak maçta kazanmaya yakın taraf İran. Buna rağmen 6. sırada bulunan Kanada’nın maçtan puan çıkarması da muhtemel. İran’ın ardından 3. sırada yer alan Fransa-Almanya ile saat 21:00’de karşılaşıyor ve maçı kazanmasının oldukça kolay olması bekleniyor. 4. sıradaki Rusya-Polonya ile oynuyor ve 7. sıradaki rakibi karşısında zorlansa da kazanan taraf olmasını beklemek yanlış olmaz. Play-off şansı yüksek ekiplerden İtalya-Japonya ile karşılaşıyor ve maça mutlak favori olarak çıkıyor.

Erkekler Voleybol Uluslar Ligi 2019: Maç Programı

14 Haziran Cuma günü oynanacak diğer karşılaşmalara göz atalım. Oynadığı 6 maçın yalnızca 2 tanesini kazanan ABD-Arjantin ile saat 18:00’de oynayacak. Benzer durumda olan Arjantin bu maçtan puan çıkaracaktır. Saat 20:40 itibariyle Bulgaristan-Avustralya mücadelesini izleyeceğiz. Ardından saat 23:00’de Portekiz-Çin karşılaşmasında son iki sıranın mücadelesini izleyeceğiz. Son sıraların sahibi olan ekiplerin mücadelesinin seyir zevki yüksek olması muhtemel maçlardan.

15 Haziran Cumartesi günü Erkekler Voleybol Uluslar Ligi 2019 programı ise şöyle:

14:00 – Rusya – Kanada

17:00 – Avustralya – İtalya

17:00 – İran – Polonya

18:00 – ABD – Almanya

18:00 – Brezilya – Çin

20:40 – Bulgaristan – Japonya

21:00 – Fransa – Arjantin

21:00 – Portekiz – Sırbistan

Erkekler Voleybol Uluslar Ligi 2019 karşılaşmalarına ait tüm detaylar için Youwin bir tık uzağınızda olmaya devam ediyor.