Voleybol Avrupa Şampiyonası 2019 çeyrek final aşamasına geldi. Türkiye voleybolda çeyrek finalde. Voleybol Avrupa Kupası play-off turu program ve bahis analizi

Filenin Sultanları Çeyrek Finalde: Voleybol Avrupa Şampiyonası 2019 Son Durum

Kadınlar voleybolda yaz bitiminde Avrupa Şampiyonası var. 23 ağustosta başlayan organizasyonda Türkiye Milli Kadınlar Voleybol Takımı da çeyrek finale yükselme başarısı gösterdi. Voleybol Avrupa Şampiyonası maçlarına ait tüm detaylar Youwin giriş adresinde sizlerle. Kadınlar Avrupa Şampiyonası 2019 son durumu ise yazımızın devamında.

Kadınlar Voleybol Avrupa Şampiyonası 2019 Play-Off

Filenin Sultanları millilerimizin de ev sahibi olarak yer aldığı Kadınlar Avrupa Şampiyonası 2019 voleybol turnuvasında gruplardan çıkmayı başardı. Grup etabını 2. sırada bitiren Türkiye play-off eleme turunda ise Hırvatistan ile karşılaştı. Millilerimiz maçı 3-2 kazanarak çeyrek final biletini cebine koydu. Grubumuzdan lider çıkan ekip ise Sırbistan oldu ve Romanya ile yaptığı play-off mücadelesinden 3-0 galip ayrıldı.

B Grubundan İtalya, C Grubunda Hollanda ve D Grubundan ise Almanya lider olarak çıktı. Play-off eşleşmelerinde Rusya – Belçika karşılaşması 3-1 Rusya galibiyetiyle sonuçlanırken, İtalya – Slovakya karşısında 3-0 kazandı. Hollanda 3-0 Yunanistan galibiyetiyle çeyrek finalde millilerimizin rakibi olurken, Almanya – Slovenya mücadelesi 3-0 Almanya lehine sonuçlandı. İtalya – Slovakya karşısında Bulgaristan – Azerbaycan karşısında 3-0 skorlarıyla çeyrek finalin yolunu tuttu. Polonya – İspanya eşleşmesi ise 3-0 Polonya galibiyetiyle sona erdi.

Kadınlar Voleybol Avrupa Şampiyonası 2019 Çeyrek Final Eşleşmeleri

Kadınlar Voleybol Avrupa Şampiyonası 2019 organizasyonunda çeyrek final aşamasına gelindi. Millilerimizin de bulunduğu çeyrek final eşleşmeleri ve maç programı şöyle:

4 Eylül Çarşamba

17:00 – Sırbistan – Bulgaristan

19:00 – İtalya – Rusya

19:30 – Türkiye – Hollanda

21:30 – Polonya – Almanya

Türkiye – Hollanda karşısında iddialı. Filenin Sultanları için şampiyonluk beklentimiz devam ediyor. Özellikle 2 senedir CEV kupasından son anda olan Türkiye için bu kez şampiyonluk yakın. İtalya – Rusya mücadelesi kritik. Kazananı tahmin etmek zor ancak seyir zevki yüksek bir mücadele olacağı aşikar. Polonya – Almanya karşılaşmasında Polonya bir adım önde. Sırbistan – Bulgaristan maçı için ise Bulgaristan’ın bir miktar daha şanslı olduğunuz söyleyebiliriz. Voleybol Avrupa Şampiyonası 2019 organizasyonunda çeyrek final maçlarına ait tüm detaylar için Youwin sizlerle.