Voleybol Dünya Kupası youwin giriş türkiye - bulgaristan

FIVB Kadınlar Voleybol Dünya Kupası Devam Ediyor

Kadın Voleybol takımımız namı diğer Filenin Sultanları’nın yer aldığı 2018 Kadınlar Voleybol Dünya Kupası’nda 2. Maçlar tamamlandı.  Kanada karşısında 3-0’lık galibiyetle başlayan Türkiye, ikinci maçında grubun iddialı takımı Çin karşısında tutunamadı ve 3-0 kaybetti. 6’lı gruplarda oynanan ilk tur maçlarında gruplarında ilk 4 sırayı alan takımların ikinci tura yükseleceği kupada Filenin Sultanları için bu mağlubiyetin telafisi var. Youwin giriş adresinden tüm maçlarını takip ederek heyecanına ortak olacağınız Kadınlar Voleybol Dünya Kupası maçları, Japonya’da yapıldığı için Türkiye saati ile sabah 7:40 ile 10:10 ve 13:20’de oynanıyor. Kadın voleybol milli takımımız da ilk iki maçını Türkiye saati ile 13:20’de oynamıştı ve yarın sabah 10:10’da Bulgaristan karşısında sahada olacaklar. Kadınlar Voleybol Dünya Kupası’nda yarın oynanacak 1. Tur grup maçlarına birlikte göz atalım.

Kadınlar Voleybol Dünya Kupası 2 Ekim Maçları

07:40 İtalya Küba
07:40 Rusya Azerbaycan
10:10 Bulgaristan Türkiye
10:10 Trinidad ve Tobago Tayland
13:20 ABD Güney Kore
13:20 Çin Kanada

Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımı Filenin Sultanları Maç Programı  

Filenin Sultanları, genç ve yeni bir takımla FIVB Dünya Kupası’nda Çin, İtalya, Küba, Kanada ve Bulgaristan ile birlikte B Grubu’nda yer alıyor. Yazın oynanan Voleybol Uluslar Ligi’nde harika bir performans göstererek finale gelip kıran kırana geçen final maçında ABD’ye 3-2 yenilerek 2. Olan Sultanlar, bu kupanın da favorilerinden. Kanada karşısında rahat bir şekilde sonuca giden ekip, ikinci maçta Uluslar Ligi’nde 3-1 yendiği Çin karşısında 3-0 yenilerek üzse de telafisi mümkün. Yarın saat 10:10’da Bulgaristan ile karşılaşacak olan Kadın voleybolcularımız, bu maçın favorisi. Youwin voleybol sayfasından tüm heyecanına ortak olacağınız maç öncesinde Bulgaristan, İtalya’ya 3-0 yenilirken Küba karşısında 3-0 kazanarak gruba tutundu.  Bulgaristan, yazın oynanan Voleybol Uluslar Ligi’nde ise yer almamıştı.

Bulgaristan – Türkiye Kadın Voleybol Maç Tahmin

Türkiye ve Bulgaristan’ın daha önce oynadığı maçlara bakacak olursak en son geçen yıl Avrupa Şampiyonası’nda karşılaştığımız Bulgaristan’a karşı 3-2 kaybetmiştik. Filenin Sultanları, bu maçtan önce yine geçen yıl oynanan Boris Yeltsin Kupası’nda 3-0, Dünya Kupası’nda ise 3-2 kazanmıştı. Bulgaristan takımının Kanada’ya göre daha zorlayıcı bir takım olduğu aşikar. Kadın voleybolcularımızın maçı 3-1 kazanması ise öne çıkan tercihlerden.  Filenin Sultanlarına 2018 Kadın Voleybol Dünya Kupası yolculuğunda başarılar dileriz.