Sultanlar Ligi Kadınlar voleybol 4. Hafta maçlarıyla devam ediyor. Galatasaray – Fenerbahçe derbisi ve tüm maçlarıyla Sultanlar Ligi 4. Hafta bahis analizi

Galatasaray – Fenerbahçe Derbisi Bu Hafta: Sultanlar Ligi 4. Hafta!

Sultanlar Ligi 2019-2020 sezonuna derbilerle başladı. Youwin giriş adresinden tüm detaylarına ulaşabileceğiniz Sultanlar Ligi voleybol karşılaşmaları 4. Hafta maçlarıyla devam ediyor. Galatasaray – Fenerbahçe derbisiyle devam eden Sultanlar Ligi 4. Hafta karşılaşmalarına ait detaylar yazımızda.

Sultanlar Liginde Derbiler Art Arda!

Geçtiğimiz hafta Beşiktaş – Galatasaray derbisinin oynandığı Sultanlar Ligi, henüz 3. Haftadan kıyasıya rekabetin oluştuğu bir hal aldı. Beşiktaş 1-3 Galatasaray sonucuyla tamamlanan ilk derbiden sonra şimdi sıra Galatasaray – Fenerbahçe derbisinde. Son şampiyon Vakıfbank, Eczacıbaşı, Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki rekabet şimdiden yüzünü gösterdi. İlk 4 sıraya yerleşen takımların kendi aralarındaki maçlar da elbette daha heyecanlı oluyor. Bu hafta Galatasaray kendi evinde Fenerbahçe’yi ağırlıyor ve kazanması halinde büyük bir avantaj elde etmiş olacak. Ligin ilk haftalarında olsak da hızlı ilerleyen Sultanlar Ligi voleybol turnuvasında bu haftalar önem taşıyor. Play-off etabına kalmak için mücadele eden ekiplerin kazandığı her puan oldukça önemli.

Gelelim Galatasaray – Fenerbahçe derbisine. Galatasaray – Beşiktaş mücadelesinden de aldığı moralle Fenerbahçe karşısında 3-1 kazanarak puanını 12’ye çıkardı. Fenerbahçe ise ilk haftalardan aldığı bu yarayı bir an önce iyileştirmek zorunda.

Lider Vakıfbank ise Sultanlar Ligi 4. Haftasında Yeşilyurt takımına konuk oldu. Karşılaşmadan 3-1 galip ayrılan Vakıfbank liderliğini korudu. Eczacıbaşı ise geçen haftayı puansız kapatan Beşiktaş’ı konuk ediyor. Eczacıbaşı’nın kazanması yüksek ihtimal.

Sultanlar Ligi Kadınlar Voleybol 4. Hafta Maç Programı

Sultanlar Ligi 4. Hafta maç programı ise şöyle:

26 Ekim Cumartesi – 15:00 PTT – Nilüfer Belediye

26 Ekim Cumartesi – 15:00 Aydın Belediye – Karayolları

26 Ekim Cumartesi – 16:00 Eczacıbaşı – Beşiktaş

26 Ekim Cumartesi – 17:30 THY – Beylikdüzü

Sultanlar Ligi 2019-2020 sezonu 4. Hafta karşılaşmalarında tüm detaylar için Youwin sizleri bekliyor.