22-24 Kasım tarihlerinde oynanacak olan Sultanlar Ligi Kadınlar Voleybol 10. Hafta maç programı ve Sultanlar Ligi 10. Hafta analizi ile bahis tahminleri

Sultanlar Ligi 10. Hafta: 1 Puan Bile Çok Değerli!

Sultanlar Ligi 10. Hafta maçları başlıyor. Alınacak her bir puanın daha çok anlam kazanmaya başladığı Sultanlar Ligi kadınlar voleybol Youwin giriş adresinden tüm detaylarıyla 10. Haftada da sizlerle. 23-24 Kasım tarihlerinde oynanacak olan 10. Hafta maç programına ve ardından Sultanlar Ligi 10. Hafta analizine göz atmak için buyurun yazımıza.

Sultanlar Ligi Kadınlar Voleybol 10. Hafta Maç Programı

Sultanlar Ligi 10. Haftada tüm maç programı şöyle:

23 Kasım Cumartesi – 15:00 THY – Aydın Belediye

23 Kasım Cumartesi – 16:00 Beylikdüzü – Beşiktaş  

23 Kasım Cumartesi – 18:00 Yeşilyurt – Eczacıbaşı 

23 Kasım Pazar – 19:00 Vakıfbank – Galatasaray

24 Kasım Pazar – 17:30 PTT – Fenerbahçe

Sultanlar Ligi Kadınlar Voleybol 10. Hafta Analizi

Sultanlar Ligi kadınlar voleybolda 10. Hafta maçlarında artık tempo yükseliyor. Sezonun ilerlemesiyle ligin şekli de belirginleşmeye başladı. Bu sebeple alınacak 1 puan bile çok daha değerli hale gelmeye başladı. Takımlar arasındaki puan farkları ya azalacak ya da açılacak.

Puan farkının çok şey ifade ettiği takımlardan ikisi THY – Aydın Belediye. Arasında bu hafta THY voleybol takımının evinde karşı karşıya gelecekler. Beylikdüzü – Beşiktaş mücadelesinde ise ligin son sıralarındaki çekişmeyi izleyeceğiz. Üst sıraların önemli mücadelesinde ise 2. ve 3. sırada yer alan Vakıfbank – Galatasaray karşı karşıya gelecek. Fenerbahçe ise riskli PTT, Eczacıbaşı ise yine riskli olan Yeşilyurt deplasmanında.

  • THY – Aydın Belediye ile puan farkının açılmaması için evinde oynamanın avantajını kullanacak ve maçtan en az 1 puan çıkaracaktır.
  • Beylikdüzü hala ilk puanını arıyor ancak Beşiktaş’ın buna izin vermesi zor gözüküyor: maç skorunda 3/0 veya 3/1 Beşiktaş tercihi makul.
  • Vakıfbank – Galatasaray mücadelesinde puanların bölüşülmesi ihtimali çok güçlü. Kazanan tercihinde Vakıfbank daha makul.
  • PTT – Fenerbahçe karşısında en az 1 puan kazanması muhtemel taraf.
  • Yeşilyurt – Eczacıbaşı mücadelesinde Eczacıbaşı’nın 3 puanı kazanmaması için bir engel gözükmüyor.

Sultanlar Ligi 2019-2020 sezonu 10. Hafta karşılaşmalarında hem maç detayları hem de tahminleriniz için Youwin yine sizlerle olacak.