Sultanlar Ligi kadınlar voleybol 9. Hafta maçları, 16 Kasım Cumartesi 3 maçla devam edecek. Sultanlar Ligi kadınlar voleybol 9. Hafta maçları analiz

Sultanlar Ligi 9. Hafta Analizi: Voleybolda Tempo Yüksek!

Sultanlar Ligi 9. Haftada da yüksek tempoyla devam ediyor. Youwin giriş adresinden tüm detaylarına ulaşabileceğiniz Sultanlar Ligi kadınlar voleybolda 9. Hafta maçları, 16 Kasım Cumartesi günü oynanacak 3 maçla devam edecek. Sultanlar Ligi kadınlar voleybolun yüksek temposuna katılmak ve 9. Hafta maçlarının analizleri yazımızda sizlerle.

Sultanlar Ligi Voleybol 9. Hafta Analizi

Her zamanki gibi yüksek tempoda devam eden Sultanlar Ligi voleybol bu hafta da cuma günü oynanan 2 maçla başladı. Cumartesi günü 3 maç, pazar günü ise tek maç bizleri bekliyor. 15 Kasım Cuma günü Beşiktaş – Vakıfbank maçı 3-0 Vakıfbank galibiyeti ile tamamlanırken, Eczacıbaşı – THY karşılaşmasından ise galip çıkan 3-0 ile Eczacıbaşı oldu. 16 Kasım Cumartesi günü oynanacak olan Fenerbahçe – Nilüfer Belediye mücadelesinde ise galibiyete yakın taraf Fenerbahçe. Üst sıralardan oldukça uzaklaşan Nilüfer Belediye için çıkış maçının bu maç olmayacağı aşikar. Aynı gün oynanacak olan Aydın Belediye – PTT mücadelesinde ise puanların bölüşülmesi ihtimali çok yüksek. 17 Kasım Pazar günü oynanacak Galatasaray – Yeşilyurt maçında galibiyete yakın gözüken Galatasaray olsa da işi kolay değil. Üst sıralarla puan farkını azaltmaya çalışan Yeşilyurt bu karşılaşmadan puan çıkarmaya çalışacaktır.

Sultanlar Ligi Kadınlar Voleybol 9. Hafta Maç Programı

Sultanlar Ligi 8. Haftada tüm maç programı ise şöyle:

16 Kasım Cumartesi – 15:00 Karayolları – Beylikdüzü

16 Kasım Cumartesi – 15:00 Aydın Belediye – PTT  

16 Kasım Cumartesi – 16:30 Fenerbahçe – Nilüfer Belediye  

17 Kasım Pazar – 16:30 Galatasaray – Yeşilyurt

Sultanlar Ligi 2019-2020 sezonu 9. Hafta karşılaşmalarında Youwin bir tık uzağınızda olmaya devam ediyor.