Venus Sultanlar Ligi 13. hafta bahis youwin giriş

Venus Sultanlar Ligi 2. Devre Heyecanı! Maç Tahminleri ve Analiz

2019 yılında voleybol heyecanı Vestel Venus Sultanlar Ligi ikinci yarısı ile devam ediyor. Vestel Venus Sultanlar Ligi 13. Hafta, 16 Ocak Çarşamba günü oynanacak 6 maçla sürüyor. Ligin sonuyla zirvesi arasındaki karşılaşmanın da oynanacağı Vestel Venus Sultanlar Ligi 13. Haftasında heyecana ortak olmak için Youwin giriş adresi sizleri bekliyor.

Venus Sultanlar Ligi 13. Hafta Maç Programı

16.01.2019 – 14:00 Galatasaray HDI Sigorta – Ankara Karayolları

16.01.2019 – 17:00 Vakıfbank – Beşiktaş

16.01.2019 – 17:30 Nilüfer Belediye – Türk Hava Yolları

16.01.2019 – 18:00 Aydın B.Şehir Belediye – Çanakkale Belediye

16.01.2019 – 19:00 Fenerbahçe Opet – Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas

16.01.2019 – 19:30 Halkbank – Eczacıbaşı

Venus Sultanlar Ligi 13. Hafta Maç Tahminleri

Galatasaray HDI Sigorta – Ankara Karayolları: Güçlü rakibi karşısında geçen haftayı puansız kapatan Ankara Karayolları için bu hafta da durum kolay görünmüyor. Üst sıralar ile farkı açmamak için çabalayan Galatasaray HDI Sigorta, geçen haftayı da bu hedef doğrultusunda Çanakkale Belediye karşısında 3-0 galibiyeti ile kapattı. Bu hafta da Ankara ekibine galibiyet ve puan şansı vermeyecektir. Bu maç için tahminlerinizde Youwin yanınızda.

Vakıfbank – Beşiktaş: Son maçında Fenerbahçe takımını evinde ağırlayan Beşiktaş, bu zorlu karşılaşmadan galibiyet alamasa da puan çıkartmasını bildi. Bu hafta da liderlik savaşında Eczacıbaşı Vitra ile mücadele eden Vakıfbank takımına konuk oluyor. Vakıfbank için önemli bir viraj olan Beşiktaş karşısında galibiyet muhtemel gözüküyor.

Nilüfer Belediye – Türk Hava Yolları: Lider Eczacıbaşı karşısında son hafta maçında yüzü gülmeyen Nilüfer Belediye, alt sıralardan uzak kalmaya uğraşan THY ile karşılaşıyor. Galibiyette THY tercihi seçilebilir. Nilüfer Belediye için bu hafta da puan şansı oldukça düşük. Maçın tüm heyecanı için tek adres yine Youwin.

Aydın B.Şehir Belediye – Çanakkale Belediye: Zor durumdaki iki rakibin karşılaşması. Aydın B.Şehir Belediye geçtiğimiz haftayı tek set alarak puansız kapatırken, Çanakkale Belediye ise 3-0 kaybederek son haftanın puan yüzü göremeyenleri arasına katıldı. Bu hafta tarafların her ikisi de maçlardan puan çıkaracaktır. Galibiyet tercihi ise riskli.

Fenerbahçe Opet – Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas: Geçen hafta, Beşiktaş deplasmanında zor da olsa galip gelen Fenerbahçe bu hafta, sezonu orta sıralarda geçiren Beylikdüzütakımını konuk ediyor. Liderlik şansı devam eden Fenerbahçe, Beylikdüzü ekibine galibiyet şansı tanımayacaktır. Tahminlerinizi Youwin giriş adresiyle yapabilirsiniz.

Halkbank – Eczacıbaşı Vitra: Geçtiğimiz haftayı Nilüfer Belediye galibiyeti ile kapatan Eczacıbaşı Vitra, liderliğini korumak için puan kaybına tahammülsüz. Bu hafta ise işi nispeten çok daha kolay. Ligin dibine demir atan ve makus talihini bir türlü yenemeyen Halkbank karşısında 3-0 Eczacıbaşı Vitra galibiyeti yapılabilecek en makul tahmin olacaktır.

Venus Sultanlar Ligi ikinci devre heyecanı 13. Hafta maçları Youwin giriş adresinde devam ediyor.