Sultanlar Ligi 7. Maçlar youwin giriş

Vestel Venus Sultanlar Ligi 7. Maçlarla Devam Ediyor! İşte Tahminler

Vestel Venus Sultanlar Ligi 28 Kasım Çarşamba günü oynanacak tek maçla 7. Haftaya start veriyor. Voleybolun tüm heyecanı için tahminciler Youwin giriş adresinde buluşuyor.

Vestel Venus Sultanlar Ligi 7. Hafta Maçları

Hafta içi maçlarıyla maratona devam eden Vestel Venus Sultanlar Ligi, liderlik mücadelesindeki Eczacıbaşı Vitra ile Ankara Karayolları arasındaki maçla 7.Haftasına giriyor. Puan farkını iyiden iyiye açmaya çalışan güçlü Eczacıbaşı Vitra karşısında Ankara Karayolları, üst sıralardan kopmamak için mücadele edecek. 29 Kasım Perşembe günü ise 7. hafta yine tek maçla sürüyor. Ligin en üstü ile en altını bir araya getiren maçta lider Vakıfbank, Halkbank’a konuk oluyor. Cuma günü müsabakasız geçerken hafta sonunda 4 maç bizleri karşılıyor. Aralık ayının ilk gününde THY – Çanakkale Belediye, Kameroğlu Beylikdüzü – Beşiktaş, Fenerbahçe – Aydın Büyükşehir Belediye ve Nilüfer Belediye – Galatasaray HDI Sigorta karşılaşmalarını izleyeceğiz. Vestel Venus Sultanlar Ligi ile ilgili tahminlerimiz için tüm bilgileri Youwin giriş adresi ile bulabileceğiz.

Vestel Venus Sultanlar Ligi 7. Hafta Maç Tahminleri

Eczacıbaşı Vitra – Ankara Karayolları: Geçen haftayı da Kameroğlu Beylikdüzü karşısında 3-0 galibiyeti ile kayıpsız kapatan Eczacıbaşı Vitra, aradaki farkı açmamak için çabalayacak olan Ankara Karayolları karşısında biraz zorlansa da galibiyete ulaşacaktır. Karşılaşma 28 Kasım Çarşamba günü saat 16:00’da başlıyor.

Halkbank – Vakıfbank: Ligin son sırasından kurtulamayan Halkbank için bu maç da oldukça zor olacak. Geçen haftayı da Nilüfer Belediye karşısında galibiyetle bitiren lider Vakıfbank, rakibine şans tanımayacaktır. 29 Kasım Perşembe günü oynanacak maçın başlama saati 13:00.

THY – Çanakkale Belediye: Cuma günün ligde maç yok. Aralık ayının ilk günündeki ilk karşılaşma. 8. Sıradaki THY, 11. sıradaki Çanakkale Belediye’yi konuk ediyor. Müsabaka için en iyi tahmin her iki ekibe de puan çıkması olacaktır. 1 Aralık Cumartesi günü gerçekleşecek mücadele saat 14:00’da başlıyor.

Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas – Beşiktaş: 1 Aralık Cumartesi gününün 2. maçı olan karşılaşmada iki yakın puanlı ekibi görüyoruz. Beşiktaş’ın rakibi karşısında etkili bir oyun ortaya koyması muhtemel olsa da Beylikdüzü ev sahibi olmasının da avantajını kullanarak maçtan puan çıkaracaktır. Maçın başlama saati 16:00.Bu maçtan ve tüm maçlardan önce tahmincilerin uğrak yeri yine Youwin giriş adresi olacak.

Fenerbahçe – Aydın Büyükşehir Belediye: THY karşısında geçtiğimiz hafta 3-0’lık net galibiyete ulaşan Fenerbahçe, bu hafta Aydın Büyükşehir Belediye’yi konuk ediyor. Müsabakanın favorisi Fenerbahçe ve rakibine puan şansı tanıması zor görünüyor.Karşılaşmanın heyecanı 1 Aralık Cumartesi günü saat 17:00’de başlıyor.

Nilüfer Belediye – Galatasaray HDI Sigorta: Geçtiğimiz hafta çıkış yaparak Aydın Büyükşehir Belediye karşısında evinde 3-0 kazanan Galatasaray, bu hafta da Nilüfer Belediye karşısında şansa sahip. Ev sahibi maçtan puan çıkartabilir. Karşılaşma 1 Aralık Cumartesi günü saat 17:30’da başlıyor.

Vestel Venus Sultanlar Ligi ile ilgili tüm tahminleriniz için Youwin Voleybol adresi sizleri bekliyor.