Sultanlar Ligi 9. Hafta maç programı maç analiz maç tahmin bahis youwin giriş

Vestel Venus Sultanlar Ligi 9. Hafta ile Devam Ediyor!

Vestel Venus sponsorluğundaki Kadın Voleybol Sultanlar Ligi, cuma günü başlayacak olan maçlarıyla 9. haftasına start veriyor. Cumartesi günü oynanacak 4 maçla haftayı kapatacak olan Vestel Venus Sultanlar Ligi heyecanına ortak olmak için Youwin giriş adresi sizleri bekliyor.

Vestel Venus Sultanlar Ligi 9. Hafta Maç Programı

14.12.2018 – 18:00    : Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas – Galatasaray HDI Sigorta

14.12.2018 – 18:00    : Fenerbahçe – Nilüfer Belediye

15.12.2018 – 14:00    : Çanakkale Belediye – Karayolları

15.12.2018 – 16:00    : Halkbank – Aydın Büyükşehir Belediye

15.12.2018 – 16:30    : Eczacıbaşı Vitra – Vakıfbank

15.12.2018 – 19:00    : THY – Beşiktaş

Vestel Venus Sultanlar Ligi 9. hafta maçlarıın tüm detaylarına Youwin adresinden ulaşabilirsiniz.

Vestel Venus Sultanlar Ligi 9. Hafta Maç Tahminleri

Kameroğlu BeylikdüzüVol. İht. – Galatasaray HDI Sigorta: Geçen haftanın kazananı Galatasaray HDI Sigorta ile kaybedeni Beylikdüzü arasında gerçekleşecek müsabakada puan farkını kapatmak isteyen taraf Beylikdüzü. Galatasaray ise üst sıralarla farkın daha çok açılmasını istemiyor. 2 haftadır art arda kaybeden Beylikdüzü bu maçtan en az 1 puan çıkartmak istiyor. İstediğini alması, ev sahibi olması avantajıyla muhtemelen olan Beylikdüzü karşısında Galatasaray galibiyet için savaşacaktır.

Fenerbahçe – Nilüfer Belediye: Alt sıralardan kurtulamayan Nilüfer Belediye, Fenerbahçe’ye konuk oluyor. Şampiyonluk yarışındaki Fenerbahçe için çok kolay olmasa da galibiyet net gözüküyor. Skor olarak 3-0 veya 3-1 düşünülebilir. Bu maçın kazananıyla kazanmak isteyenler için Youwin giriş adresi tahmincileri bekliyor olacak.

Çanakkale Belediye – Karayolları: Son 3 sıralamasında kalan Çanakkale Belediye’nin bu maçtan da puan çıkartması zor gözüküyor. Karayolları ise rakiplerinin arayı açmasına izin vermemek adına bu maça asılacaktır. Galibiyette tercih Karayolları tarafında seçilebilir.

Halkbank – Aydın Büyükşehir Belediye: Halkbank’ın voleybol izleyicisini üzen durumu devam ediyor. Ligin son sırasındaki ekip bu hafta da Aydın Büyükşehir Belediye karşısında galibiyet mücadelesi verecek. Orta sıralarda bulunan Aydın Büyükşehir Belediye’nin de formu pek iç açıcı değil ancak bu maçta galip gelen taraf konuk ekip Aydın Büyükşehir Belediye olacaktır.

Eczacıbaşı Vitra – Vakıfbank: Haftanın en kritik maçıyla karşı karşıyayız. Puan farkının 1 olduğu iki rakip şampiyonluk için en yakın 3 adaydan ikisi. Maç eksiği ile 2. olan Eczacıbaşı kazanırsa lider olacak. Vakıfbank galibiyeti durumunda ise puan farkı artacak ve Vakıfbank liderliğini koruyacak. Kıyasıya bir mücadeleye sahne olacak maçın kazananını tahmin etmek zor olsa da ekiplerin ikisinin de maçtan puanla ayrılması muhtemel. Bu çekişmeli müsabakanın kazananını doğru bilirim diyenler Youwin adresinde buluşacak.

THY – Beşiktaş: Yakın puanlı iki ekibin mücadelesi de oldukça heyecanlı geçecek. Maçtan iki ekibin de puan çıkarması yüksek ihtimalli. Galibiyet tarafında ise Beşiktaş ağır basıyor.

Vestel Venus Sultanlar Ligi 9. hafta maçları,tüm heyecanıyla Youwin giriş adresinde olacak.