Sultanlar Ligi 10. Hafta analizi maç tahmin bahis youwin giriş

Vestel Venus Sultanlar Ligi Heyecanında 10. Hafta Analizi

Kadınlar voleybolunun en üst seviyesi Vestel Venus Sultanlar Ligi 10. Hafta maçlarıyla devam ediyor. İlk devrenin sondan bir önceki haftasında voleybolun heyecanına ortak olmak için Youwin giriş adresi sizleri bekliyor.

Vestel Venus Sultanlar Ligi 10. Hafta Maç Programı

22.12.2018 – 14:00    : Karayolları – Fenerbahçe

22.12.2018 – 14:00    : Galatasaray – Eczacıbaşı Vitra

22.12.2018 – 14:00    : Aydın BB – Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas

22.12.2018 – 17:00    : Beşiktaş – Çanakkale Belediye

22.12.2018 – 17:30    :Nilüfer Belediye – Halkbank

22.12.2018 – 19:00    : Vakıfbank – Türk Hava Yolları

Vestel Venus Sultanlar Ligi 10. hafta maçların tüm detaylarına Youwin giriş adresinden ulaşabilirsiniz.

Sultanlar Ligi 10. Hafta Maç Tahminleri

Karayolları – Fenerbahçe: Karayolları geçtiğimiz haftayı galibiyetle kapattı. Ligden kopmak istemiyor ancak Fenerbahçe üst sıralarda ve liderlik şansı kuvvetli şekilde devam ediyor. Karayolları maçtan puan çıkartabilir buna rağmen galibiyette ibre konuk ekip Fenerbahçe’den yana.

Galatasaray – Eczacıbaşı Vitra: 9. Haftanın iki kazananı bu hafta karşı karşıya geliyor. Eczacıbaşı, Fenerbahçe ve Vakıfbank’ın soluğunu ensesinde hissederken, Galatasaray maça daha rahat çıkacaktır. Ev sahibi olmanın da avantajıyla müsabakadan puan çıkarma şansı bulunan Galatasaray için galibiyet zor gözüküyor.

Aydın BB – Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas: Halkbank’ı 3-0 ile geçen Aydın BB, Beylikdüzü karşısında şanslı. Alt alta sıralarda bulunan iki ekip de puanların dağıtılmasına hayır demez. Galibiyete yakın taraf ise Aydın BB.Bu maçın kazananıyla kazanmak isteyenler için Youwin giriş adresi tahmincileri bekliyor olacak.

Beşiktaş – Çanakkale Belediye: Alt sıralardan kurtulamayan Çanakkale Belediye, konuk olduğu Beşiktaş karşısında bu hafta pek şanslı durmuyor. Maçtan puansız ayrılma ihtimali yüksek olan taraf Çanakkale Belediye.

Nilüfer Belediye – Halkbank: 10. ve 12. sıradaki ekiplerin mücadelesin Halkbank için umut oluyor. Bu maçtan puan çıkartması halinde az da olsa moral kazanacak olan Halkbank yine de galibiyet tarafına yakın gözükmüyor. Bu çekişmeli müsabakanın kazananını doğru bilirim diyenler Youwin giriş adresinde buluşacak.

Vakıfbank – Türk Hava Yolları: Liderlik mücadelesinin en önemli isimlerinden Vakıfbank, üst sıralardan kopmak istemeyen Türk Hava Yolları’nı konuk ediyor. Maçın favorisi Vakıfbank.

Vestel Venus Sultanlar Ligi 9. hafta maçları,tüm heyecanıyla Youwin giriş adresinde olacak.