Voleybol ligleri ne zaman başlıyor? Voleybol Avrupa kupalarına katılacak takımlar youwin spor analizi

Vestel Venus Sultanlar Ligi Heyecanında 6. Maçlar

Vestel Venus Sultanlar Ligi maratonu tüm hızıyla devam ederken 6. hafta maçları cumartesi günü başlıyor. Voleybolun tüm keyfi Youwin giriş adresinde yaşanıyor.

Vestel Venus Sultanlar Ligi 6. Hafta Maçları

Heyecan dolu 5 maçı geçtiğimiz Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde 6. maçlar cumartesi günü başlıyor. Vakıfbank, Nilüfer Belediye’yi ağırlarken, Galatasaray HDI Sigorta ise Aydın Büyükşehir Belediye’yi konuk ediyor. Karayolları – Kameroğlu Beylikdüzü, Çanakkale Belediye – Eczacıbaşı Vitra, Beşiktaş – Halkbank ve THY – Fenerbahçe maçları da haftanın diğer müsabakaları arasında yer alıyor. Vestel Venus Sultanlar Ligi ile ilgili tahminlerimiz için tüm bilgileri Youwin giriş adresi ile bulabileceğiz.

Vestel Venus Sultanlar Ligi 6. Hafta Maç Tahminleri

Ankara Karayolları – Beylikdüzü: Geçtiğimiz haftayı galibiyetle kapatan Ankara Karayolları puan farkını kapatmaya çalışan Beylikdüzü’yü ağırlıyor. Zorlu olması beklenen maçta kazanan Karayolları olacak gibi gözükse de Beylikdüzü puan farkını kapatmak adına maçtan puan alacaktır. Cumartesi günü gerçekleşecek mücadele saat 16:00’da başlıyor.

Çanakkale Belediye– Eczacıbaşı Vitra: Cumartesi gününün 4. maçı olan karşılaşmada Eczacıbaşı Vitra’nın rakibine puan vermesi pek mümkün gözükmüyor. Maçın 1-3 veya 0-3 Eczacıbaşı Vitra galibiyetiyle sonuçlanması muhtemel. Müsabakanın başlama saati 17:00. Bu maçtan ve tüm maçlardan önce tahmincilerin uğrak yeri yine Youwin giriş adresi oluyor.

Beşiktaş – Halkbank:Cumartesi gününde son maç Beşiktaş – Halkbank arasında gerçekleşiyor. Son sıradaki Halbank kötü gidişe dur demek istese de bu maç için Beşiktaş galibiyeti oldukça muhtemel. Halkbank’ın maçtan puan alması zor. Karşılaşmada heyecan saat 18:00’de başlıyor.

THY – Fenerbahçe: Fenerbahçe’nin liderlik yarışında puan kaybetme lüksü yok ancak THY bu maçtan puan çıkaracaktır. Maçın galibi için tahmin ise Fenerbahçe’den yana. Müsabaka Pazar günü saat 16:30’da başlıyor.

Vestel Venus Sultanlar Ligi için tüm tahminlerinizi için Youwin giriş adresi sizleri bekliyor.