Voleybol 2019 takvimi voleybol bahis youwin giriş

Voleybol’un 2019’u! 2019 Voleybol Takvimi

Türkiye Voleybol Liglerinden en prestijli erkekler organizasyonu Efeler Ligi ile kadınlar turnuvası Vestel Venus Sultanlar Ligi, ilk devrelerini bitirdi. Tatil sonrası ikinci devreye kaldığı yerden tüm hızıyla devam edecek bu iki lig dışında Avrupa turnuvalarında da heyecan sürüyor. Voleybolun heyecanına ortak olmak için Youwin giriş adresi sizleri bekliyor. İşte 2019 Voleybol takvimi.

Vestel Venus Sultanlar Ligi 2. Devrede Bizleri Neler Bekliyor?

Eczacıbaşı Vitra, liderliği kaptırmadan ilk devreyi sona erdirdi. En yakın rakibi Vakıfbank ise ikinci devreyi heyecanla bekliyor. Liderlik mücadelesinden kopmayan bir diğer ekip ise Fenerbahçe. Galatasaray da 4. sıradan rakiplerini takip ediyor. Halkbank ve Çanakkale Belediye son iki sırada yer alan ekipler. Şansları oldukça azalan takımların iki üst sırasında ise Beylikdüzü ve Nilüfer Belediye yer alıyor. Puanları neredeyse eşit olan bu iki ekibin kendini kurtarma şansı hala yüksek. Aydın BB, Karayolları ve THY’yi aşağı çekme şansı bulunan Beylikdüzü ve Nilüfer Belediye için ikinci devre oldukça heyecanlı geçecek. Vestel Venus Sultanlar Ligi ikinci devre heyecanı Youwin giriş adresinde devam edecek.

2019 Voleybol Efeler Ligi 2. Devre Analizi

Efeler Ligi’nde Halkbank devreyi lider kapattı. 2. sıradaki Maliye Piyango ile 3. sıradaki Galatasaray arasındaki puan farkı ilk iki sıra ile olan puan farkı ile aynı; 2! 2 puan altında ise Arkas Spor ve İstanbul BB yer alıyor. Puan farklarının oldukça az olduğu Efeler Ligi için ikinci devre heyecanı fazla olacağa benziyor. Efeler Ligi tüm heyecanı Youwin giriş adresinde yaşanıyor.

Ligin alt sıralarında ise 1 hükmen mağlubiyeti olan Jeopark Kula Belediye göze çarpıyor. Bir türlü toparlanamayan ekip 1,300 puan ile ligin son sırasında yer alıyor. 10, 11 ve 13 puanlı üç ekip sırasıyla İkbal Afyon Belediye, İnegöl Belediye ve Arhavi Belediye olarak 11, 10 ve 9. sırada yer alıyorlar. Bu tabloda Efeler Ligi ikinci devrede alt sıralarda da kapışma büyük olacak gibi duruyor.

6,7 ve 8. sıralarda yer alan Ziraat Bankası, Tokat Belediye Plevne ve Fenerbahçe ise sırasıyla 20, 20 ve 17 puana sahip ve düşme hattına yakın durumda. Bu çekişmeli turnuvanın kazananını doğru bilirim diyenlerin uğrak yeri Youwin giriş adresi.

2019 Voleybol Avrupa Kupalarında Son Durum

Kadınlar voleybolda Eczacıbaşı, Vakıfbank ve Fenerbahçe, Türkiye’yi temsil ediyor. 22-24 Ocak arasında 3. maçlarını oynayacak olan ekiplerimizden Eczacıbaşı – Dinamo Kazan ile, Vakıfbank – Beziers ile ve Fenerbahçe CSM Bucuresti ile karşılaşacak.

Erkeklerde ise Avrupa’daki temsilcilerimiz Arkas Spor ve Halkbank. 15-17 Ocak arasında oynanacak 3. maçlarda Arkas Spor – Perugia ile Halkbank – Zenit Kazan ile karşılaşacak.

Voleybol Şampiyonlar Ligi heyecanı da yine Youwin giriş adresi ile yaşanacak.