efeler ligi 3. hafta voleybol bahis maç programı maç tahmin youwin giriş

Voleybol Efeler Ligi 3. Hafta Maçlarıyla Devam Ediyor!

Voleybol erkeklerde Türkiye’nin en prestijli turnuvası olan Efeler Ligi, 3. haftasında tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Halkbank – Fenerbahçe, Maliye Milli Piyango – Ziraat Bankası gibi önemli mücadelelere sahne olan Efeler Ligi, bu haftasonu da Galatasaray – Halkbank, Fenerbahçe – Maliye Milli Piyango karşılaşmalarıyla heyecanını yavaş yavaş artırıyor. Efeler Ligi tüm heyecanıyla Youwin voleybol adresinde yer alıyor.

Efeler Ligi 3. Hafta Maçları

Erkekler voleybolunda en çok ilgi gören turnuva Efeler Ligi’nde 13 ekimde başlayan maraton 3. hafta maçlarıyla 27-28 Ekim tarihlerinde sürüyor.

Geçtiğimiz hafta Fenerbahçe’yi evinde 3-0 ile geçen Halkbank bu hafta Galatasaray’a konuk oluyor.

Halkbank karşısından puansız ayrılan Fenerbahçe ise geçtiğimiz haftanın kazananlarından Maliye Milli Piyango’yu konuk ediyor.

Tokat Belediye Plevne ile puanları bölüşen Arkas Spor, Arhavi Belediye’ye misafir oluyor. İnegöl Belediye virajını atlatan İkbal Afyon Belediye evinde Tokat Belediye Plevne’yi ağırlıyor.

İnegöl Belediye’nin Jeopark Kula Belediye ile karşılaştığı 3. hafta maçları, geçen hafta Maliye Milli Piyango karşısında 3-1 ile kaybeden Ziraat Bankası’nın İstanbul BBSK’yı konuk ettiği maçla sona eriyor. Tüm tahmincilerin buluşma yeri yine Youwin güncel adresi oluyor.

Efeler Ligi 3. Hafta Maç Tahminleri

Efeler Ligi maçlarında, Youwin giriş adresi en doğruyu ben bilirim diyenleri bekliyor.

Galatasaray – Halkbank: İlk 2 haftada 5 puan toplayarak ligde 2. sıraya yerleşen Halkbank, kendisiyle benzer durumdaki Galatasaray’a konuk oluyor. Liderlik mücadelesine sahne olacak maçta Halkbank’ın galibiyete daha yakın olduğu göze çarpıyor. 27 ekim cumartesi günü oynanacak maçın başlama saati 14:00.

Fenerbahçe – Maliye Milli Piyango: Geçtiğimiz hafta Halkbank deplasmanından 3-0 ile puansız ayrılan Fenerbahçe üst sıralarla puan farkını açılmadan azaltmak istiyor. Buna rağmen konuk ekibin Galatasaray – Halkbank mücadelesinden çıkacak sonuca göre 3. sıradan yukarılara çıkma şansı bulunuyor. Tahminimiz her iki ekibin de maçtan puan alarak ayrılacağı yönünde. Müsabaka 28 ekim Pazar günü saat 13:30’da başlıyor.

Arhavi Belediye – Arkas Spor: Pazar günü saat 14:00’de başlayacak olan maçta puana ihtiyacı olan ekip Arkas Spor. Önemli rakipleriyle arayı açmak istemeyen Arhavi Belediye maçı ciddiye alacaktır ve kazanan olmaya oldukça yakın.

İkbal Afyon Belediye – Tokat Belediye Plevne: Aralarında 1 puan fark bulunan ekiplerin sıkı mücadelesine sahne olacak maç Pazar günü saat 15:00’de başlıyor. Maçın galibi için ikbal Afyon Belediye tercih edilebilir.

İnegöl Belediye – Jeopark Kula Belediye: Ligin son sırasındaki iki takımın mücadelesine sahne olacak maç Pazar saat 16:00’da başlıyor. Puansız Jeopark Kula Belediye, denk güçteki 1 puanlı rakibi karşısında açılış yapabilir. Galibiyet haricinde maçtan en az 1 puan alacaktır.

Ziraat Bankası – İstanbul BBSK: Haftanın kapanış maçı Pazar saat 16:00’da başlıyor. 1 puanlı Ziraat Bankası 4 puanlı İstanbul BBSK karşısında evinde puan arayacak. Maçın galibi için tahminimiz İstanbul BBSK tarafında ancak Ziraat Bankası maçtan en az 1 puan çıkaracaktır.

Tüm tahminleriniz için her zamanki gibi Youwin giriş adresi sizler için hazır.