Voleybol efeler ligi 7. hafta analiz maç tahmin bahis youwin giriş

Voleybolda Efeler Ligi Heyecanında 7. Hafta – Maç Tahminleri

Erkekler voleybolda en üst seviye olan Efeler Ligi 7. hafta heyecanıyla devam ediyor.Efeler Ligi için 7. hafta programına ve maç tahminlerine göz atıyoruz. Voleybolun tüm keyfini yaşamak isteyenlerin uğrak yeri yine Youwin giriş adresi oluyor.

Efeler Ligi 7. Hafta Maçları

Efeler Ligi maratonu 7. hafta maçlarıyla iyice kızışıyor. 23 Kasım Cuma günü start alan 7. hafta maçlarında  İstanbul BBSK, Jeopark Kula Belediye’yi 3-0 yendi. 24 Kasım Cumartesi günü gününü de bir maç ile geçiyoruz; Galatasaray – Tokat Belediye Plevne. Pazar günü ise kalan 4 maç ile devam ediyor; Halkbank – Milli Piyango, Fenerbahçe – Arhavi Belediye, İkbal Afyon Belediye Yüntaş – Ziraat Bankası ve İnegöl Belediye – Arkas Spor.Maç tahminlerinde önce hatırlatmakta fayda var;Youwin giriş adresi tahminleriniz için sizleri bekliyor.

Efeler Ligi 7. Hafta Maç Tahminleri

Galatasaray – Tokat Belediye Plevne: Üst sıraların önemli ekiplerinden Galatasaray evinde galip gelecek gibi gözüküyor ancak Tokat Belediye Plevne de rakibinden ve üst sıralardan kopmamak için set almadan bu maçı bitirmeyecektir. Cumartesi gününün tek maçı olan mücadele saat 13:00’de başlıyor.

Halkbank – Maliye Milli Piyango: Haftanın belki de en önemli maçı. Liderlik mücadelesindeki iki ekip de varını yoğunu ortaya koyacaktır. Her iki ekibe de puan düşecek gibi gözükse de galibiyette ibre ev sahibi Halkbank’tan yana. Mücadele Pazar günü saat 14:00’de başlıyor.

Fenerbahçe – Arhavi Belediye: Ev sahibi Fenerbahçe’de işler yolunda gitmiyorsa da bu maçla çıkışa geçebilir. Rakibiyle arasındaki puan farkını bu maçla kapatmayı uman Fenerbahçe sahadan galibiyetler ayrılacaktır. Paza günü oynanacak maçın başlama saati 14:00.

İkbal Afyon Belediye Yüntaş – Ziraat Bankası: Puan tablosunda art arda yer alan iki ekibin mücadelesi oldukça heyecanlı olacak. Pazar günü saat 15:00’da başlayacak müsabakada puanların bölüşülmesi muhtemel. Galibiyette ise Ziraat Bankası tercih edilebilir.

İnegöl Belediye – Arkas Spor: Toparlanmaya çalışan İnegöl Belediye, liderlik mücadelesindeki Arkas Spor’u misafir ediyor. Konuk ekip Arkas Spor’un rakibine puan şansı tanıması zor gözüküyor. Pazar gününün ve haftanın son maçı saat 16:00’da başlıyor.

Efeler Ligi 13. haftaya dair tüm tahminleriniz için Youwin giriş adresi sizleri bekliyor.