Çeyrek final ilk maçları oynanacak olan Kadınlar Voleybol Türkiye Kupası Kupa Voley 2019 analizi

Voleybol Heyecanı Kadınlar Türkiye Kupası ile Sürüyor: Kupa Voley 2019 Analizi

Normal süresi tamamlanan Sultanlar Ligi sonrası temsilcilerimiz Avrupa arenasında rekabetine devam ederken bir yandan da Voleybol Türkiye Kupası Kadınlar Turnuvası devam ediyor. Çeyrek final ilk maçları oynanacak olan Kadınlar Voleybol Türkiye Kupası Kupa Voley 2019 organizasyonunda heyecan dolu 4 maç bizleri bekliyor. Tahmincilerin maçlardan önce uğrayacağı ilk adres ise Youwin oluyor.

Kadınlar Voleybol Türkiye Kupası Kupa Voley 2019 Çeyrek Final Maç Programı

22 Mart 2019 Cuma günü oynanacak olan 4 maçın programı şöyle:

12:00 – Galatasaray – Aydın Belediye

15:00 – Vakıfbank – Beşiktaş

17:00 – Eczacıbaşı – Nilüfer Belediye

19:00 – Fenerbahçe – THY

İkişer saat arayla oynanacak 4 maçın tüm detayları Youwin giriş adresinde.

Kadınlar Voleybol Türkiye Kupası Kupa Voely Çeyrek Final Maç Tahminleri

Galatasaray – Aydın Belediye: Ankara Karayolları karşısında ilk maçı 3/ kaybeden Aydın Belediye ikinci maçı 3/0 kazanarak çeyrek final biletini aldı. Rakibi Galatasaray çeyrek finale doğrudan geldi. Ligde istediği başarıyı elde edemeyen Aydın Belediye kupada kazanmak istiyor. Galatasaray tarafında da tek hedef galibiyet. İlk maçta ev sahibi olmanın da avantajıyla bu karşılaşmada Galatasaray 3/1 gibi bir skorla galip gelecektir.

Vakıfbank – Beşiktaş: Çeyrek final ilk maç programında 2. sırada yer alan karşılaşmanın taraflarından Vakıfbank doğrudan gelirken, Beşiktaş Çanakkale’yi her iki maçta da 3/1 ile geçerek çeyrek finale adını yazdırdı. Ligin normal süresini ikinci sırada tamamlayan Vakıfbank için ev sahibi olduğu bu mücadelede galibiyet yakın. 3/2 gibi bir skorla Vakıfbank bu karşılaşmadan avantajlı ayrılacaktır. Tüm bahis seçeneklerinde Youwin bir tık uzağınızda.

Eczacıbaşı – Nilüfer Belediye: Çeyrek finale direk gelen ekip Eczacıbaşı. Nilüfer Belediye ise bu maça ulaşabilmek için Beylikdüzü karşısında ilk maçı 3/0 kazandı ve ikinci maçtan 3/1 mağlup ayrılsa da çeyrek finalin yolunu tuttu. Ligi orta sıralarda bitiren Nilüfer Belediye için bu maç oldukça zor. Ev sahibi Eczacıbaşı ligin normal süresini lider bitirdi. Galibiyete yakın olan ekip Eczacıbaşı. Maçın skoru için 3/0 tahmini makul duruyor.

Fenerbahçe – THY: THY çeyrek finale gelirken bir önceki turda Halkbank karşısında ilk maçı 3/0 ikinci maçı ise 3/1 ile geçti. Fenerbahçe çeyrek finale doğrudan katıldı. Ligin normal süresini 3. sırada tamamlayan Fenerbahçe bu maç için kazanmaya yakın ekip. Tahminleriyle kazanmak isteyenler için ise Youwin giriş adresi bir tık kadar yakın.

Kadınlar Voleybol Türkiye Kupası Kupa Voley 2019 için çeyrek final ilk maçlarında tüm detaylar Youwin giriş adresinde sizleri bekliyor.