Voleybol Kadınlar Şampiyonlar Ligi Finali: Novara – Conegliano 18 Mayıs Cumartesi, Erkekler Şampiyonlar Ligi finali Zenit – Lube Civitanova 28 mayıs

Voleybol Şampiyonlar Ligi Finalleri Bahis Analizi

Voleybolda Türkiye için ligler tamamlandı. Sultanlar Ligi 2018/2019 şampiyonu Vakıfbank olurken, Efeler Ligi için 2018/2019 şampiyonluğunda gülen Fenerbahçe oldu. Kadınlar ve erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi 2018/2019 organizasyonu için ise sona gelindi. CEV 2019 Voleybol Şampiyonlar Ligi heyecanı için ise tek adres her zaman olduğu gibi Youwin giriş adresi.

Voleybol Kadınlar Şampiyonlar Ligi 2019: Finalin Adı Novara – Conegliano

Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi 2018/2019 sezonunda final heyecanı 18 Mayıs Cumartesi günü yaşanacak. Finalde Novara – Conegliano mücadelesini izleyeceğiz.

Novara takımı finale giden yolda, yarı finalde temsilcilerimizden ve Sultanlar Ligi 2018/2019 Şampiyonu olan Vakıfbank ile karşılaştı. İlk mücadeleden Novara deplasmanda 3-0 galip ayrıldı. İkinci maçta 3-0 temsilcimiz Vakıfbak galip gelince altın set kuralı uygulandı. Sonuçta 16/14 oyun galibiyetiyle altın seti kazanan Noavara finale katılmaya hak kazandı.

Finalin diğer ismi Conegliano ise çeyrek finalde temsilcilerimizden Eczacıbaşı ile karşılaştı. İlk maçı 3-0 kazanmasına karşın ikinci maçı 3-0 kaybeden Eczacıbaşı altın set uygulamasında yarı final biletini Conegliano takımına verdi. Yarı finalde de Conegliano karşısında temsilcilerimizden biri vardı: Fenerbahçe. Her iki maçı da 3-0 kaybeden Fenerbahçe, final şansını Conegliano takımına teslim etti.

Saat 17:00’de başlayacak olan finalde ise Novara karşısında Conegliano takımının şansı daha yüksek. Tahminlerde toplam sayı için 180.5 altı tercih edilebilir. Tüm seçenekler için Youwin sizlerle olmaya devam ediyor.

Voleybol Erkekler Şampiyonlar Ligi 2019: Rusya mı İtalya mı?

Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi 2018/2019 sezonunda da finalin tarihi 28 Mayıs Cumartesi. Saat 20:00’de başlayacak olan mücadelede finalistlerin biri Rusya diğeri ise İtalya’dan geliyor. İstanbul Belediye, Halkbank ve Arkas Spor ülkemizi Voleybol Erkekler Şampiyonlar Ligi için temsil eden ekipler arasındaydı. Temsilcilerimizin sezon boyunca kıyasıya mücadele ettiği Voleybol Şampiyonlar Ligi kendileri için istedikleri gibi gitmedi.

Voleybol Erkekler Şampiyonlar Ligi bu yıl Zenit Kazan – Lube Civitanova finaliyle sonlanacak. Zenit Kazan buraya gelirken çeyrek finalde Gdansk takımını altın set uygulamasıyla yenerken, yarı finalde bir diğer İtalya takımı Perugia’yı eledi.

Lube Civitanova ise çeyrek finalde Rusya’dan Din Moscow takımını geride bırakırken, yarı finalde Belchatov karşısında galip geldi.

Zenit Kazan – Lube Civitanova mücadelesinde galibiyetten yana belirgin bir görüntü olmasa da bir adım önde olan ekip Zenit Kazan. Toplam sayı tercihinde 185.5 altı makul gözükürken, 1. Set toplam sayı oyununda 46.5 altı seçilebilir. Tahminleriniz için Youwin giriş adresi bir tık uzağınızda.