voleybol efeler ligi 6. hafta maçları maç analizi maç tahmin bahis youwin giriş

Voleybolda Efeler Ligi Maratonunda 6. Hafta Analiz ve Tahminleri

Efeler Ligi tüm hızıyla devam ediyor.Türkiye erkekler voleybolunun en üst ligi olan Efeler Ligi için 6. hafta programına ve maç tahminlerine göz atıyoruz. Voleybolun tüm keyfi için Youwin giriş adresine uğramadan geçmiyoruz.

Efeler Ligi 6. Hafta Maçları

Efeler Ligi 6. hafta maçları arasında yine çekişmeye sahne olacak karşılaşmalar var. Ligde pazar günü tam 5 maç oynanacak. Milli Piyango – Jeopark Kula Belediye, İstanbul BBSK – İnegöl Belediye, Arhavi Belediye – Ziraat Bankası, Tokat Belediye Plevne – Fenerbahçe ve Arkas Spor – Galatasaray karşılaşmaları 6. haftanın Pazar günü programında yer alıyor. Maç tahminlerinde önce hatırlatmakta fayda var; Youwin giriş adresi tahminleriniz için sizleri bekliyor.

Efeler Ligi 6. Hafta Maç Tahminleri

Milli Piyango – Jeopark Kula Belediye:Ligin son sırasında yer alan Jeopark Kula Belediye’nin işi oldukça zor. Maliye Milli Piyango maçın favorisi. Jeopark Kula Belediye’nin maçtan puan alması zor gözüküyor. Pazar günü oynanacak maçın başlama saati 14:00.

İstanbul BBSK – İnegöl Belediye: Her iki ekip için de kolay gözükmeyen maçın galibinin İstanbul BBSK olması kuvvetli ihtimal. Buna karşın İnegöl Belediye maçtan puan alabilir. Pazar günü gerçekleşecek mücadele saat 14:00’de başlıyor.

Arhavi Belediye – Ziraat Bankası: Puan tablosunda arka arkaya sıralanan iki ekip arasındaki mücadele oldukça çekişmeli geçeceğe benziyor. Geçtiğimiz hafta Arkas Spor karşısında son anda galibiyete ulaşan Ziraat Bankası, geçen haftayı 3-0 galibiyetiyle kapatan ev sahibi Arhavi karşısında galibiyete uzak duruyor. Yine de Ziraat Bankası maçtan puan çıkarabilir. Karşılaşma pazar günü saat 15:30’da başlıyor.

Tokat Belediye Plevne – Fenerbahçe: Ligin son sıralarından kurtulmaya çalışan Fenerbahçe aradığı çıkışı Tokat Belediye Plevne maçında arıyor. Bu maçtan puan çıkarması ihtimali olsa da Tokat Belediye Plevne’nin kazanan taraf olması muhtemel.Pazar günü oynanacak müsabakanın başlama saati 15:30.

ArkasSpor – Galatasaray: Fenerbahçe’yi geçtiğimiz hafta 3-0 ile geçen Arkas Spor bu hafta Galatasaray’ı ağırlıyor. Her iki ekip için de oldukça önemli olan mücadelede puanlar bölüşülecektir. Karşılaşmada heyecan pazar günü saat 17:30’da başlıyor.

Efeler Ligi için tüm tahminlerinizi için Youwin giriş adresi sizleri bekliyor.