voleybol sultanlar ligi 5. hafta maçları efeler ligi maç tahminleri youwin giriş bahis

Voleybol’da Vestel Venus Sultanlar Ligi Start Alıyor!

Türkiye’nin en prestijli kadınlar voleybol ligi olan Vestel Venus Sultanlar Ligi, bu hafta başlıyor. İlgi çeken Vestel Venus Sultanlar Ligi ilk hafta maçlarının yanında, Efeler Ligi de 4. hafta maçlarıyla maratona devam ediyor. Voleybolun tüm keyfi Youwin giriş adresinde yaşanıyor.

Vestel Venus Sultanlar Ligi 1. Hafta Maçları

Kadınlar voleybol turnuvaları arasında Türkiye’nin en prestijli ligi olan Vestel Venus Sultanlar Ligi başladı. Bu haftanın maçlarına baktığımızda Galatasaray – Çanakkale Belediye, Vakıfbank – Ankara Karayolları, Aydın BB – THY, Nilüfer Belediye – Eczacıbaşı ve Halkbank – Beylikdüzü karşılaşmalarını görüyoruz. Sezonun ilk maçları olması sebebiyle, takımların yeni görüntülerine sahne olacak olan maçlardan ligin nasıl şekilleneceğini tahmin etmek için henüz erken olsa da ekiplerin turnuvaya hazır olup olmadığına dair ilk bilgileri alabileceğiz. Tahminlerimiz için ise tüm bilgileri Youwin giriş adresi ile bulabileceğiz.

Vestel Venus Sultanlar Ligi 1. Hafta Maç Tahminleri

Aydın BB – THY: Aydın Büyükşehir Belediye’nin ilk haftaki konuğu Türk Hava Yolları. Maç 3 Kasım Cumartesi günü saat 14:00’da başlıyor. Ev sahibi olmanın avantajına sahip olan Aydın BB maçtan puan çıkartabilir ancak kazanan tarafında ağır basan THY.

Vakıfbank – Ankara Karayolları: Cumartesi saat 14:00’de başlayacak olan diğer maçta ev sahibi Vakıfbank’ın rakibine puan şansı tanımayacağı yüksek ihtimal.

Nilüfer Belediye – Eczacıbaşı: Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Eczacıbaşı, yeni sezonun ilk maçına Nilüfer Belediye karşısında çıkıyor. Cumartesi saat 15:00’de başlayacak olan maçta galibiyete yakın taraf Eczacıbaşı.

Halkbank – Beylikdüzü: Haftanın son maçında, cumartesi saat 17:30’da Halkbank, Beylikdüzü’yü konuk ediyor. Geçen sezon alt alta 7. ve 8. sıralarda bitiren iki takımın da bu maçtan puan çıkarması ihtimali yüksek.

Vestel Venus Sultanlar Ligi için tüm tahminlerinizi için Youwin giriş adresi sizleri bekliyor.

Efeler Ligi Heyecanında 4. Maçlar

Efeler Ligi, 4 Kasım Pazar günü oynanacak 6 maç ile 4. haftasına başlıyor. Saat 14:00’de İstanbul BBSK – Fenerbahçe maçı ile başlayacak olan 4. hafta 17:30’da başlayan Maliye Milli Piyango – Galatasaray maçı ile sona eriyor. Maçların tüm detaylarına ulaşmak için tahmincilerin durağı Youwin giriş adresi olmaya devam ediyor.

Efeler Ligi 4. Hafta Maç Tahminleri

İstanbul BBSK – Fenerbahçe: Pazar saat 14:00’de başlayacak maçta lige iyi bir başlangıç yapan İstanbul BBSK’nın şansı yüksek. Buna rağmen iki haftadır puan alamayan Fenerbahçe bu maçtan en azından puan çıkartabilir.

Halkbank – İnegöl Belediye: Liderle arasındaki 3 puanı kapatmak niyetiyle sahaya çıkacak olan Halkbank, alt sıralardan kurtulmak isteyen İnegöl Belediye’yi konuk ediyor. Saat 15:00’de başlayacak olan maçta Halkbank’ın rakibine şans tanıması zor gözüküyor.

Jeopark Kula Belediye – İkbal Afyon Belediye: Yükselişe geçmek için 3 puanlık bir maça ihtiyaç duyan Jeopark Kula Belediye, istediğini tam olarak alamasa da eve sahibi olduğu maçtan en azından 1 puan çıkaracaktır. Kazanan tarafında ibre İkbal Afyon Belediye’den yana. Maçın başlama saati 15:00.

Tokat Belediye Plevne – Arhavi Belediye: Aynı puanlı takımların mücadelesinde geçtiğimiz haftanın kazananları karşılaşıyor. Ortada geçmesi beklenen maçtan her iki ekibe de puan çıkması muhtemel. Mücadele 15:30’da başlıyor.

Arkas Spor – Ziraat Bankası: İlk 3 haftadan 2 puan çıkartabilen Ziraat Bankası, üst sıralara yakın durumdaki Arkas Spor’a konuk oluyor. Bu maçtan en azından 1 puan çıkartmak için mücadele edecek olan Ziraat Bankası karşısında Arkas Spor’un galibiyete yakın taraf olduğu söylenebilir. Karşılaşma saat 17:00’de başlıyor.

Maliye Milli Piyango – Galatasaray: Efeler Ligi 4. hafta kapanış maçı liderlik kapışmasına sahne oluyor. Saat 17:30’da başlayacak maçta 3’te 3 yapan iki ekibin zorlu mücadelesine tanık oluyoruz. Tahminleri zorlayan karşılaşmadan her iki ekibe de puan çıkması muhtemel gözüküyor.

Efeler Ligi ve voleybolun tüm heyecanı için uğrak yeri her zamanki gibi Youwin giriş adresi oluyor.