euroleague günün programı youwin giriş

Euroleague Günün Programı

Turkish Airlines Euroleague Play Off serilerinde sıra ikinci maçlarda. İlk dört sırayı alan takımların ikinci kez sahalarında oynayacağı karşılaşmalar bu gece ve yarın tamamlanacak. YouWin giriş adresinden canlı izleyebileceğiniz Euroleague Günün Programı, analizleri ile birlikte sizlerle.

20:00 CSKA Moskova – Khimki Moskova 

İlk maçta CSKA, beklediğinin üzerinde zorlanarak yalnızca 3 sayı farkla maçı kazandı. Youwin giriş takipçilerinin de hatırlayacağı üzere bu sayfalardan aynı şehrin takımı olmalarının CSKA için dezavantaj olduğunu belirtmiştik. İlk maçtan çıkarılan derslerle CSKA’nın daha baskın olacağı öngörülebilir ancak aynı durum Khimki için de geçerli. Ev sahibinin yine favori olduğu maçta ilk randevudaki gibi yüksek sayı ile ilk yarıda az farkla CSKA üstünlüğü değerlendirilebilir.

21:15 Panathinaikos – Real Madrid 

Youwin giriş adresinden canlı yayınlanacak bu maç kaçmaz. İlk maçta Calathes’in harika oyunu ile rakibine ağır fark atan Panathinaikos, bu maçı da kazanarak eşleşmede psikolojik üstünlüğü tamamen ele geçirmeye çalışacak. Real Madrid’de ise hesaplar bunun tam tersini gerçekleştirmek üzerine. Dış saha performansı kötü olan rakibine karşı bu maçta kaybetse bile ilk maçın izlerini silerek Madrid randevusuna gitmesi gereken Real Madrid’in eli yükselteceği kuşkusuz. İlk maçtaki 95-67 skorunun toplamı olan 162 sayısı bu maçta aşılır. İbre yine ev sahibi tarafında ancak kazanan tarafı ilk yarı belirler.