nba gecenin sonuçları pazar maçları - youwin giriş - hepsibahis giriş

NBA Pazar Mesaisi – YouWin Giriş

NBA Pazar maçlarının heyecanı Play off karşılaşmaları ile devam ediyor. YouWin giriş adresinden takip ettiğiniz NBA Play off maçları ara vermeden devam ederken artık bir klasik olan NBA Pazar mesasinde iki maç var. İşte dün gecenin sonuçları ve Pazar NBA maçlarının değerlendirmesi.

NBA Gecenin Sonuçları 

Utah Jazz Oklahoma City Thunder 115 : 102
Minnesota Timberwolves Houston Rockets 121 : 105
New Orleans Pelicans Portland Trail Blazers 131 : 123
Miami Heat Philadelphia 76ers 102 : 106

Bu sonuçlarının ardında 2018 NBA Play offlarında konferans yarı finallerine yükselen ilk takım New Orleans Pelicans oldu. Portland önünde hayli sert kavgaların yaşandığı maçta sahasında bir kez daha kazanan Pelicans, Golden State – San Antonio eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak. YouWin giriş yaparak canlı izleyebileceğiniz bu gecenin maçlarının sonucunda Golden State Warriors, Pelicans’ın rakibi olarak yarı finale çıkabilir. Diğer maçlarda ise Utah, Oklahoma önünde seriyi 2-1 yaparken, Minnesota, Houston karşısında ilk galibiyetini alarak durumu 2-1’e getirdi. Philadelphia ise 3-1’i bularak sahasında oynayacağı bir sonraki maç öncesi yarı finalin kapısını araladı.

NBA Pazar Akşamı Maçları 

NBA Pazar akşamı maçlarında 00:00 öncesinde başlayacak iki karşılaşma bulunuyor. Maçlar Youwin giriş adresinde canlı yayınlar ve avantajlı oranlarla sizi bekliyor.

20:00 Milwaukee Bucks – Boston Celtics 

Celtics iyi bir takım ve sezonu konferansta ikinci tamamlayarak başarılı oldular. Ancak Kyrie Irwing olmadan şampiyonluk adayı hüviyetine tam giremiyorlar. İlk maçta yenerken zorlandıkları Bucks’tan deplasmandaki ilk maçta 24 sayı fark yediler. Celtics’in elenmesi düşük ihtimal ancak onları kendi sahaları öncesi yine çok zor bir maç bekliyor. Irwing yine yok ve Bucks yine tam kadro. Şansını zorlamak isteyenler bir kez daha Bucks tercihi yapabilirler ancak üst sayı seçenekleri yine öne çıkıyor. 3 maçın ortalama toplam sayısı 210.

22:30 San Antonio Spurs – Golden State Warriors

San Antonio için belki de son gece. Bir sonraki randevu Golden State’de olacak ve durum 3-0. Curry’nin yokluğu bu turda Warriors’a çok fazla sorun yaşatmadı keza Durant ve Thompson başta olmak üzere herkes formda ve takım maç kazanmayı gayet iyi biliyor. Warriors, şampiyonluk adayı olarak bu turda daha fazla yorulmadan bitirmek içim maça konsantre olacaktır. Popovich ve Aldridge ile arkadaşları, büyük bir süpriz yapmazsa ibre yine Warriors’tan yana.

YouWin giriş ile maç boyu heyecana ortak olabileceğiniz diğer karşılaşmalarla gece yarısı programı ise şöyle;

01:00 Washington Wizards – Toronto Raptors ( Toronto 2-1 önde) 

03:30 Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers ( Indiana 2-1 önde)