Hull City’den Fulham ve Hatayspor Atağı

Acun Ilıcalı’nın ekibi Hull City transfer kancasını Hatayspor’a attı. Aynı anda 2 futbolcuyu birden gözüne kestiren Ilıcalı Süper Lig ekibiyle temasa geçti.

Championship’te top süren ekibini güçlendirmek için Süper Lig’i yoklayan iş adamından yeni hamle geldi. Teknik adamıyla ayrılık yaşayan Hatayspor, Ömer Erdoğan’ın yerini kapatmaya çalışıyor. Hoca arayışlarını sürdüren kulübün başkanvekili Mustafa Özat, çalıştırıcının ayrılığını konuşurken Hull City’den gelen tekliften bahsetti.

hull city acun ılıcalı

Lobjanizde ve Kaabi Hedefte

Ilıcalı’nın ekibinin teklif yaptığını resmi olarak duyuran Kulüp Başkanvekili futbolcuların isimlerini de açıkladı.

Saba Lobjanidze ve Ayoub El Kaabi’ye tekllif götüren Hull City’ye henüz yanıt gelmedi. Başkanvekili Özat ise teklfin kurulda değerlendirildiğini belirtti. Hatayspor kurmaylarının teklifler üzerinde kesin bir karara varılmadığının altı çizildi.

Henüz bonservis bedeli belli olmayan sporcular yakın zamanda Chanmpionship kulübünün turuncu-siyahlı formasına bağlanabilir.

Transfer Tarifesinde Galatasaraylı Eski Yıldız

Acun Ilıcalı Süper Lig’deki hedeflerinin yanı sıra Fulham’da forma terleten Seri’yi de hedefine aldı. Bir dönem Galatasaray’da müthiş bir performans sergileyen Jean Michael Seri geçtiğimiz günlerde serbest kaldı. Fulham’ın 30 milyon Euro ödeyerek transfer ettiği Seri ile yola devam edilmeyecek.

Premier Lig için Hull City’i baştan yaratmak isteyen Ilıcalı, Jean Michael Seri için görüşmelere başladı. Nice’den Fulham’a geçen Fildişi Sahilli futbolcu önümüzdeki sezon turuncu-siyahlı ekipte yerini alabilir.

51 puanla 19. sırada yer alan Championship ekibi gidişattan memnun değil. Takımın hocası Şota Arveladze ve Acun Ilıcalı önümüzdeki sezona daha etkili başlamak için kolları sıvadı. Fenerbahçe’den transfer edilen Allahyar’dan sonra Hull City’den yeni transfer haberleri gelecektir.