galatasaray yeni sezon forma tanıtımı

Galatasaray ve Beşiktaş Yeni Forma Tanıtımlarını Yaptı

Süper Lig devleri Galatasaray ve Beşiktaş yeni forma tasarımlarını tanıttı. Görücüye çıkan formalar taraftarların tepkisine neden oldu.

Geçtiğimiz sezon Süper Lig’i ikinci olarak kapatan sarı-kırmızılı kulüp formalarını tanıttı. Futbolcuların terleteceği yeni formalar ise Nike ortaklığıyla tasarlandı. Galatasaray ve Nike resmi internet sitelerinde satışa sunulan formalar, önümüzdeki sezon iç saha ve deplasmanda sahalarda terletilecek.

Galatasaray yeni forma tasarımları taraftarın tepkisine de neden oldu. Sarı-kırmızılı camianın taraftarları ürünlerin cep yakan fiyatlarından şikayet etti. Galatasaray forma fiyatları arasında en çok dikkat çeken fiyat ise parçalı forma oldu. 999 TL’lik fiyat etiketiyle satışa çıkan ürün, taraftarın sert eleştirilerine hedef oldu. Yeni tasarımları ise Oğulcan Çağlayan, Arda Turan ve sarı-kırmızılı kulübün Mısırlı yıldızı Mostafa Mohamed tanıttı.

Kulübün yeni forması özel bir video ile duyuruldu. İlk ve tek konseptiyle yayımlanan özel tanıtım videosu formalar hakkında bilgi veriyor. Yeni formaların Galatasaraylı futbolcuların Avrupa sahalarında giydiği ilk formadan esinlenerek tasarlandığı belirtiliyor.

Beşiktaş Yeni Forma Tasarımları

Yeni sezon formalarını görücüye çıkaran bir diğer ekip de Süper Lig şampiyonu Beşiktaş oldu. Siyah-beyazlı kulübün yeni formalarında ise “Önce Beşiktaş Vardı” ibaresi yer alıyor. Adidas ortaklığıyla tasarlanan formaların fiyatları ise en az 350 TL’den başlıyor.

beşiktaş yeni sezon forma tanıtımı

Fenerbahçe ve Puma Ortaklığı

Süper Lig’i üçüncü olarak bitiren ve oldukça sancılı bir sezon geçiren Fenerbahçe ise yeni forma tasarımlarını Puma işbirliğiyle ortaya koydu. Forma tanıtım videosunda ise efsane futbolcu Alex De Souza’ya gönderme yapıldı. Kulüp, formanın kol sponsorunu da duyurdu. Sarı-lacivertli formanın kol sponsoru Nesine.com oldu.