ümraniyespor

Ümraniyespor Üç Transfer Birden Duyurdu

Süper Lig’in yeni İstanbul ekibi Ümraniyespor transfer anlaşmalarını duyurdu. Ümraniye temsilcisi 3 farklı pozisyona büyük takviyeler yaptı. Transfer kurmayları Isaac Sackey ve Onur Atasayar’dan transfer imzasını aldı. Nika Gagnidze ise FC Dila ekibinden kiralandı.

Yeni sezon öncesi hazırlıkları sürdüren Ümraniyespor Süper Lig’deki 8 İstanbul takımından biri olarak sahaya çıkacak. Geçtiğimiz süreçte birçok isimle anlaşma yapan kırmızı-yeşilliler hummalı bir çalışma sürdürüyor. Ekibin transfer yetkilileri ekstra mesai yaparak Hatayspor kurmaylarıyla masaya oturdu. Hem kulüple hem de Isaac Sackey ile el sıkışan Ümraniyespor Ganalı futbolcu ile sözleşme imzaladı.

Sackey ile beraber Bursaspor’un 27 yaşındaki sol beki Onur Atasayar da Ümraniye formasını teslim aldı. İki futbolcuyla da 1+1 yıllık sözleşme imzalandı. Takımın en yeni ismi ise Dila Gori ekibinin genç yeteneği Nika Gagnidze oldu. İstanbul ekibinin yetkilileri Gagnizde’yi satın alma opsiyonuyla kiraladı.

ümraniyespor transfer

Ümraniyespor Transfer Listesi

Recep Uçar’ın kadrosu birçok yeni ismi karşıladı. Transfer sürecinde Ümraniyespor iki futbolcu kiralarken yedi isimle doğrudan anlaştı. Geraldo, Ermir Lenjani, Durel Avounou ve Allyson sahanın farklı mevkilerine takviye olarak alındı.

Sol bek için iki transfer yapan takım bu doğrultuda Onur Atasayar ve Emir Lenjani ile anlaştı. Sağ kanadını güçlendirmek isteyen ilçe yıldızı Ankaragücü’nden Geraldo’yu transfer etti. Transfer kurmayları daha sonra orta saha için Le Mans FC ile masaya oturdu.  Durel Avounou’nun imzasını alan Ümraniyespor böylece orta saha için Nika Gagnidze ve Avounou ile iki yeni alternatif buldu.

Recep Hoca’nın öğrenci kadrosu aynı zamanda dokuz oyuncuya veda etti. Idrissa, Alim, Mevlüt, Yusuf Gültekin, Burak Özgür ve Fuat Bavuk’un dahil olduğu ayrılık listesi Ümraniyespor’un yeni transferlerine fırsat tanıdı.