Bronx Açık 2019 maçlarına ait tüm detaylar WTA teniste Amerika Açık öncesi son viraj olan Bronx Açık 2019 analizi yazımızda sizlerle

Amerika’da WTA Tenis Heyecanı: Bronx Açık 2019 Analizi

Evet, Amerika Açık 2019 Grand Slam tenis turnuvasında 1 hafta kalmış ve tüm gözler Amerika Açık 2019 üzerinde olabilir ancak WTA teniste sırada Bronx Açık 2019 var. Bronx Açık 2019 maçlarına ait tüm detaylar için Youwin giriş adresine ulaşabilirsiniz. WTA teniste Amerika Açık öncesi son viraj olan Bronx Açık 2019 analizi yazımızda sizlerle.

Bronx Açık 2019 WTA Tenis Turnuvası Hakkında

Bronx Açık WTA tenis turnuvası bu yıl ilk kez düzenleniyor. Bu yüzden turnuvaya ait eski şampiyonluklar ve olası efsane finallerden bahsetmek mümkün olmuyor. Kim bilir, birkaç sene içinde Bronx Açık tenis turnuvasında ne gibi olaylarla karşılaşacağız.

Bronx Açık 2019 WTA yani kadınlar kategorisinde düzenleniyor. Uluslararası çapta gerçekleşen şampiyonada verilecek toplam ödül miktarı 250.000$ değerinde. Buradan da anlaşılacağı üzere başlangıç seviyesinde olan bir turnuva.

İlk kez gerçekleşecek olan Bronx Açık 2019 WTA tenis turnuvasının tarihleri ise 18-25 Ağustos arasında olacak. Peki bu kadar detayından bahsettiğimiz, Bronx Açık ismiyle ortaya çıkan bu şampiyona nerede gerçekleşecek? Flushing Meadows 2019 (Amerika Açık) öncesi son viraj diye boşuna söylemiyoruz: Bronx Açık 2019 ABD’nin New York kentinde düzenlenecek ve sert zeminli kortlarda oynanacak.

Bronx Açık 2019 WTA Tenis Turnuvası Analizi

Turnuvaya elbette şu an için yıldız isimlerin katılmasını beklemiyorduk. Buna karşın birçok tanıdık ismin Bronx Açık 2019 turnuvasına destek verdiğini görebiliriz. Bu isimler arasında Alize Cornet, Aliaksandra Sasnovich, Barbora Strycova, Viktroia Kuzmova, Mihaela Buzarnescu ve Qiang Wang var. Seri başı olan ve en büyük final adayları Qiang Wang ve Barbora Strycova.

Şampiyonluğun önemli adaylarından diğer üç isim ise Alize Cornet, Karolina Muchova ve Viktoria Kuzmova. Özellikle Alize Cornet, uzun zamandır uzak kaldığı kupayı bu kez Bronx Açık 2019 ile kazanmak istiyor. Seri başlarından olan Qiang Wing ile yarı finalde karşılaşma şansları var ve eğer gerçekleşirse bu mücadele keyifli olacaktır.

Karolina Muchova – Viktoria Kuzmova arasında oynanacak ilk tur mücadelesi sonrası Bronx Açık 2019 WTA tenis turnuvasının hemen başında şampiyonluk adaylarından biri evine dönecek.

İlk kez bu yıl organize edilen Bronx Açık 2019 WTA tenis turnuvasının tüm detaylarına, şampiyona boyunca Youwin ile ulaşabileceksiniz. Dileriz tenis dünyası verimli bir şampiyona daha kazanmış olur.