tenis_youwinbahis-youwin-giriş

Teniste Haftanın Görünümü

Tenis turnuvaları ara vermeden devam ediyor. Youwin giriş adresinden heyecanını paylaştığınız tenis turnuvalarında bu haftanın devam eden WTA ve ATP Dünya turu ayakları ile öne çıkanlar sizlerle.

Roma ATP 1000 Turnuvası 

Sezon içerisinde yer alan Grand Slam turnuvaları dışında en prestijli turnuvalardan biri de Roma ATP 1000 turnuvası. Tam ismi Internazionale BNL D’ıtalia olan şampiyonada bugün çeyrek final öncesinde Rafael Nadal ile Shapovalov 16:30’da  karşı karşıya geliyor. Hem tek hem çiftlerde devam eden ve 20 Mayıs Pazar günü final karşılaşmaları ile son bulacak olan turnuvada bugün ayrıca teklerde 6, çiftlerde 4 mücadele daha var. Maçlar en avantajlı oranlarla Youwin giriş adresinde sizleri bekliyor.

Roma WTA Turnuvası 

Erkeklerde olduğu gibi kadınlarda Roma heyecanı eş zamanlı yaşanıyor. Pazartesi günü start alan turnuva da Internazionale BNL D’ıtalia kapsamında bulunuyor. Dünyanın 1 numarası olan Simona Halep’in de boy gösterdiği WTA Roma’da bugün oynanacak teklerde 3, çiftlerde 4 maçla çeyrek finaller belli olacak. Maçların canlı heyecanına ortak olmak için Youwin giriş adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tenis Turnuvaları 

Teniste bu hafta Roma gündemi dışında yine Challenger ve ITF kupası devam ediyor. Challenger Erkekler ayağında bu hafta Güney Kore, Fransa, Almanya, Özbekistan ve Portekiz turnuvalarında devam eden tek ve çift , mücadelelerinin yanı sıra ITF Kadınlar Kupası’nda da Slovakya, Japonya ve Fransa, ITF Erkeklerde ise İspanya ve İtalya tenisçilerin durağı oluyor. ITF ve Challenger turnuvalarının tüm maçları, canlı heyecanlar ve avantajlı oranlarla Youwin giriş adresinde.