Teniste Ocak Ayı Programı Başladı

ATP ve WTA organizasyonları, Ocak ayında dopdolu bir programla başladı. Tenis camiasında gözler 15 Ocak’ta başlayacak olan Avustralya Açık’ta olacak. Avustralya Açık öncesi Ocak ayının ilk haftasını değerlendirdik.

 

Avustralya’da devam eden Brisbane ve Yeni Zelanda’daki Auckland turnuvası dışında WTA kapsamında yine Avustralya’da Hopman Kupası ve Çin’de Shenzen turnuvaları var.  3 Ocak Çarşamba, 4 Ocak ve 5 Ocak Cuma günleri hem tek hem de çiftlerde maçların devam edeceği turnuvalarda toplam 20’nin üzerinde mücadele YouWin giriş takipçilerini bekliyor.

 

Avustralya’da devam eden Hopman kupasında ise ayrıca takım halinde maçlar da olacak. 4 Ocak Perşembe günü Japonya – Rusya ve İsviçre – ABD mücadelelerini YouWin giriş adresinden takip edebilirsiniz.

Haftanın tenis turnuvalarının bir diğer adresi de Hindistan. ATP Kapsamında Hindistan’ın Pune kentindeki tek erkekler turnuvasında 3 Ocak Çarşamba günü 8 karşılaşma programda yer alıyor.

 

Haftanın bir başka turnuvası da yine Avustralya ile birlikte Tayland, Kaledonya’da yapılan Challenger Cup.  Ayrıca yine çift ve tek erkeklede Los Angeles’ta yapılan ATP turnuvası ile Katar Doha’da devam eden ATP ve WTA turnuvaları da hafta boyu devam edecek.

 

Tenis dalında dünyanın dört bir yanından WTA, ATP ve özel turnuvalarını YouWin giriş yapanlarla paylaşmaya devam edeceğiz.